Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

(#1) Processzor

Processzor
(tag)

Vmikor. beücsörödtem vidéken 1 bokor alá és hipp-hopp, gyors internet volt ottan.
Otthon megnéztem és találtam 4 db. szolgáltatást.
Mind a 4 kipenderített. Hogyan lehet ilyesmire ''előfizetni''? Azt tudni vélem, hogy ezek nem szolgáltatók lehettek, hanem cégek hálózatai. A vidéki pedig 1 magánemberé, utánajártam.
Vki. vagy bárki?

''...Te kivered nekem, én kiverem neked_______, de semmi buzulás!'' - Torrente

(#2) ubbconfig válasza Processzor (#1) üzenetére

ubbconfig
(fanatikus tag)

Bővebben: link
Ha magad építed ki a kapcsolatot, akkor elég baráti áron lehet náluk előfizetni. Bp és környékén szolgáltatnak.

nem vagyok beépített emberük, csak láttam őket 1-2 fórumon

(#3) Processzor

Processzor
(tag)

hát, azért ez kicsit borsos. persze a rendeshez viszonyítom ami kábelen jön.
... ezek xint én a WIFI-ről beszélek?
láttam a PH-n WLAN-adaptert kb. 4k-ért, arra gondoltam azt bedugom usb-be oszt tőtök1000rel.

(#4) ubbconfig válasza Processzor (#3) üzenetére

ubbconfig
(fanatikus tag)

bruttó 4500-ért 512/128-as net hűségnyilatkozat nélkül neked borsos? Amiről Te álmodozol, olyan nincs. Egy mezei 4ezer forintos Wlan kártyával max a szomszédod WIFI routerének jelét tudod venni, ami pl. egy ADSL-t oszt meg. Ja és nincs lekorlátozva MAC address-re, userre, stb. azért, hogy Te szabadon garázdálkodj az ő előfizetésével ;] Na ilyen palimadarat se sűrűn talász... :(

(#5) Processzor válasza ubbconfig (#4) üzenetére

Processzor
(tag)

1et találtam, a ''bokorban'', köszi!!

(#6) Processzor

Processzor
(tag)

A Liszt Ferenc téren állítólag biztosított ez a fajta szolgáltatás a szegény szerencsétlen nincstelen turisztoknak. Elvben akkor elkapdosható vmiféle. jel nem?
1 db. 4k-s USB-s adapterrel.

[Szerkesztve]

(#7) zso73

zso73
(PH! kedvence)

Nekem is ilyen netem van! NETROLLER 6K-ért 512/512 9,6K-ért 1024/1024

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8) nightie válasza zso73 (#7) üzenetére

nightie
(újonc)

udv,

mi alapjan valasztottad ezt a szolgaltatot, ha szabad kerdeznem? - epp azelott a kerdes elott alldogalok, hogy kitol legyen net, de eddig nem talaltam mast, csak a netrollert es a neteasyt. jo lenne tudni a tobbi szolgaltatorol is, ha van.

clueless WiFi homeless

(#9) Carline válasza nightie (#8) üzenetére

Carline
(őstag)

Nekem Dunaweb a szolgáltató.
Eleinte jól ment a net, de mostanában nagyon sokan lettünk és néha csak áll a net.
Na jó, van vagy 1-2Kb/s forgalom.
Szóval wlant gondold meg.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#10) - Punky -

- Punky -
(újonc)

Háj!
Szerintem kár Wi-Fi vel foglalkozni belföldön.
Sokat vagyok úton, és az ingyenes szolgáltatókat sem tudják behozni a hazaiak!
Olasz, Belga, és Angol Autópályák parkolóiban tökéletesen lehet netezni, és ráadásul ingyen! Filmletöltésre ugyan nem jó, de böngészni és MSN-ezni a családtagokkal, barátokkal tökéletesen megfelel. Erre való. Szerintem .... A németeknél 2€ / 15 min.
a T-com szolgáltatásában. A többi el van nyomva....
Várom az időt amikor mindenhol ingyen elérhető lesz a net az utazóknak.

Ha a szarnak egyszer értéke lesz, a szegények segg nélkül jönnek majd a világra!

(#11) Taltosparipa válasza nightie (#8) üzenetére

Taltosparipa
(tag)

DrotNet (www.drotnet.hu) igaz csak eleg korlatozott helyen
GTS-Datanet is epit ki ha kell (igaz sokkal dragabb mint egy adsl)
es meg felsoroltek egy ketott

(#12) Taltosparipa válasza - Punky - (#10) üzenetére

Taltosparipa
(tag)

Autopalyaknal a dijba beepitik ezt a szolgaltatast is. Hat nalunk akkor ha nem rokonok es haverok dontik el egymas kozt ki mit nyert tenderen es stb.

(#13) KisCsákó

KisCsákó
(újonc)

én Db. környékén élek, volt két szolgáltató wlan-ból (mivel rendes nem lehet :W ) az piszok jó ajánlattal rendelkezett már majdnem elkeztdék telepíteni amikor a másik a másik elintézte. ez 6600-ért adna 512-es netet 2 éves hűségnyilatkozattal, ami mellesleg másik településen csak 4500 :C, mi a faszt csináljak?! tudtok vkit a környékemen?

jó lenne má internet!

(#14) RexpecT válasza KisCsákó (#13) üzenetére

RexpecT
(PH! addikt)

Bestsave?

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#15) kapcs-ford

kapcs-ford
(őstag)

Ez hasznos lehet:
[link]

Aláírás

(#16) Jester01

Jester01
(PH! kedvence)

Velencei tónál (Kápolnásnyéken) tudtok WLAN szolgáltatókat mondani? Eddig kettőt leltem, datatrans és modulcom/fejérnet.

Jester

(#17) rene85

rene85
(senior tag)

Helló! régi topik, de én is wlan szolgáltatót keresek. Bp, kispest. Neteasy-ről a hwsw-s fórumban nem olvasok valami jókat...

(#18) jancsi881109

jancsi881109
(tag)

Szevasztok!
A segítségetekre lenne szükségem. Most vettem egy laptopot MSI M673x van benne beétített wi-fi (802.11g MiniPCI Wireless Adapter), Windows Vista van rajta.. Az lenne a kérdésem, h 1es háózatokra feltudok lépni egyesekre meg nem (ezek közöl 1ik se volt lekódolva) mellettem ült vki egy windows xp-s géppel, ő simán fellépett a hálózatra... Nem tudjátok h mi lehet a probléma, esetleg bekéne állítani vmit Vistában?

''Te is fiam, Bluetooth?''

(#19) jancsi881109 válasza jancsi881109 (#18) üzenetére

jancsi881109
(tag)

bocsi rossz helyre írtam... :S

''Te is fiam, Bluetooth?''

(#20) rene85 válasza rene85 (#17) üzenetére

rene85
(senior tag)

UPCA!

(#21) hynia válasza jancsi881109 (#18) üzenetére

hynia
(újonc)

Szia!

Bocsi csak láttam hogy vista meg msi wlan.

Nekem egy m677-em van és sehogy sem akaródzik működni:(
Te hogy érted el?

Ha bekapcsolom a wlan-t a vista még csak nem is érzékeli:((
A msi holapján lévő drivert meg nem tudom futtatni mivel adminként nem vagyok jogosult azt telepíteni:((

Help!:)

(#22) rene85

rene85
(senior tag)

Holla. drótnetről hallott már valaki?

(#23) rene85 válasza rene85 (#22) üzenetére

rene85
(senior tag)

UPCA!

(#24) Plague1

Plague1
(lelkes újonc)

Helló Mindenki!!! Olyan kérdésem lenne hogy van 2db 12Db-es yagi antennám és nem 50 ohm-os kábélt hanem 75 ohmost szereltem rá van kötötte NAGY különbség vagy nincs a táv amit át kell vele hidalnom 25m működni fog ígyis vagy nem? :R

Nyugi drágám értek hozzá. Tuti, hogy a kék a fázis!!!!!!

(#25) RexpecT válasza Plague1 (#24) üzenetére

RexpecT
(PH! addikt)

Eltévedtél:[link]

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#26) Kickass

Kickass
(őstag)

nem tom jó helyen járok e, wifi szolgáltatót keresek, célterület Téglás :)

Rainbow in the Dark

(#27) iday

iday
(senior tag)

Budapesten elég jó áron van a weblan.
5ghz en sugároznak. :K

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#28) Proteus89

Proteus89
(újonc)

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy előfizettünk a digi net re upcről és nem akarja a wifit! A wifi zsír új és amikor megpróbálom beállítani kiírja h: csatlakozás WAN miniporton keresztül (PPPOE) és ennyi nem csatlakozik. Valaki tudna segíteni h mit kell ilyenkor tenni??

(#29) localhost válasza Proteus89 (#28) üzenetére

localhost
(Közösségépítő)

Szia, rossz helyen kérdeztél: ide gyere, írd meg újra!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) kisnyuszi123

kisnyuszi123
(újonc)

Üdv!

Remélem jó helyre írok... bocs ha nem. :DD

Miért van az, hogy az internet 1-2 évig tökéletesen megy, soha nem szakad meg aztán hirtelen elkezd szakadozni, lassulni időjárástól és napszaktól függetlenül? Ez volt nekem a UPC-nél és most a T-home-nál is. Erre ki küldtek egy szerelőt aki természetesen nem tudott rájönni a problémára. Ajánlották, hogy menjünk át másik csomagba ami természetesen drágább vagy rosszabb... De az új ügyfeleknek meg hatalmas kedvezményeket adnak és nekik szinte ingyen van a net.... Nem értem ezt az egészet. Miért jó ez nekik?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.