Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pataslogeza

    aktív tag

    válasz szőr Artúr #51343 üzenetére

    Amint lathatod, kotet van ott nem hangero. Forditasi hibak inkabb csak az elejen vannak szerintem, amikor kijon egy uj rendszer, es igen ritka lehet, mert en meg nem talalkoztam forditasi hibaval, persze biztosan vannak, de en meg nem lattam.
    Az hogy a szamitastechnika nyelve angol, nem jelenti azt, hogy a szamitastecnikai eszkozoket (pl. laptop) hasznalonak tudni kell angolul. Ma mar szinte mindenki hasznal szamitogepet, gondolod hogy minden felhasznalonak tudnia kell angolul? Miert kellene? Epp emiatt vannak leforditva szinte minden nyelvre.
    Ez itt egy magyar forum, ahol magyar emberek valaszolnak a magyar emberek kerdesire. En azt gondolom jogos elvaras hogy ez magyar nyelven tortenjen, mert magyarorszagon mindenki tud magyarul, de idegen nyelvet (pl. angol) nem mindenki beszel.
    Attol meg irhatsz magyarul, hogy angol windowsod van, en is le tudtam irni magyarul az emlitett beallitas nevet. Vannak dolgok amik mar nem lettek magyarra forditva (pl. SSD, firmware, stb.), azoknal oke de ami egyszeruen magyarra fordithato, azt magyarul kellene irni egy magyar forumon, es nem help-elni, please-elni, thx-elni, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák