Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #47205632

    törölt tag

    Üdv.
    64 bites W7, olyan probléma lenne, hogy pár hete rendszeresen sötét kép fogad. Böngészek, majd elsötétül, hallom hogy csippan valami Wines hibaüzenet ablak, megy a háttérben tovább a zene is. De nem mindig, valamikor beakad a zene.
    Van mikor reggel bekapcsolom, bejön az asztal és már csinálja is. Van mikor játék közben, tehát teljesen random, terheléstől függetlenül. Van mikor kékhalálként jelentkezik.

    Egy régi OCZ Vertex3-am van amit sokan leszóltak, lehet az lesz a rossz? 20TB írása van. Felület tesztet és részletes öntesztet többször lefuttattam és jók.
    Prime95 volt, Furmark volt, játéktesztek is voltak. Vírusellenőrzés is volt. Volt chkdsk is.

    A ramok órajelét levettem 1333-ra, a VGA órajelét is levettem majdnem a felére, még mindig csinálja.
    Egy Ivy bridge Pentium, egy igaz régebbi, de Seasonic tfx tápegységgel. Hőmérsékletek is jók.
    Egy éve is volt már ilyen, de abbahagyta pár nap után. Most viszont már hetek óta rendszeres. Valami ötlet? Valami program amivel a hibaüzeneteket ki tudom ide rakni?

    Szerk: A raw read error rate az elég magas nem tudom számít-e, de 10-20 ezres értékek vannak rajta meg egy 150 ezres is. És fél éve még nulla volt. Smart szerint viszont oké.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák