Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #73959936

    törölt tag

    Sziasztok. Ide írom, mert mégiscsak win7 az op rendszer.

    Kezdődött azzal, hogy boot alatt és az után 1-2 perccel rendetlenkedni kezdett a proci ventije. Ez még csak nem is lett volna baj, csak - javaslatra - arra gondoltam mégsem a venti vezérlője okozza, vagy más szoftver, mert üzem közben egyetlen egyszer sincs túlpörgetés, amit hibának véltem.

    Odáig jutottam, hogy mégis por-takarítottam a teljes hardvert, igen, találtam is fészket, de valahogy nem akart helyre állni még a bootoláskor sem a hiba. LÁttam, amint indításkor egyet pöccen a venti, majd nem indul, aztán pár másodperccel később meg már elindult, de aztán volt 1-2 újabb felpörgetés.

    Szóval alaplapi elem ki, várakozás és vissza. Alapbeállítások, gép indul és láss csodát. Helyreállt.

    Aztán pár napos használat után azt tapasztalom, hogy valami van a hálózattal, mert a kapcsolat meg megszakad olyan hibával, hogy 1 kábel nincs bedugva...bla.bla.bla. De-hát be volt és van is dugva, hálózat letilt, újraengedélyez, és indul.

    Próbáltam az alaplapi hálókártya driver-ét újrarakni, de hát nincs is letöltve, meg a neten ez a legfrissebb, amit most használ.

    Némi segítség jól jönne... :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák