Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabikaa20

    őstag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem kékhalállal kapcsolatban,de nem tudom hol tegyem fel....Leírom ide aztán,ha rossz helyre írtam majd átirányítotok! :B

    Na szóval egyik havernak összeraktam egy tiszta új gyépet.
    Alaplap: Asrock [link]
    Processzor: AMD X6 FX-6100 [link]
    RAM: Corsair Vengeance 2x4Gb DDR3 2400Mhz C11 [link]
    VGA: MSI GTX750 Ti 2gb [link]
    CPU hűtő nem gyári,hanem SilentiumPC Spartan 3 PRO [link]
    HDD: 120gb-os OCZ SSD+1TB Seagate Sata3
    Windows 7 HP SP1 x64 (eredeti)

    Most lett összerakva az egész és azt csinálta,hogy bekékhalálozott 2x-is!Minden drivert feltelepítettem az alaplapi cd-ről,mindent ahogy kell!Sikerült csinálnom egy gyors fotót is róla íme:

    IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

    Én a RAM-okra gyanítok...Próbáltam rákeresni a hibaüzenetre és ott is többen a RAM-ra gondoltak.Azért gondoltam rá én is, mert a Bios-ban lehet állítani a gyorsaságát külön,2400Mhz volt akkor mikor ez történt.Aztán visszavettem 2133-ra egyenlőre nem csinálta.
    ,de nem az enyém a gép és jöttem már haza! Gondoltam mivel az alaplap támogatja 2400Mhz-ig azért lett véve RAM is ami 2400Mhz-es.Itt az [alaplapnál] írnak valamit a sárga mezőben,de nem igen tudom értelmezni. :F
    Lehetséges hogy nem bírja ezt a magas órajelet rendesen?Túlforrósodva nem volt semmi!
    CPU: 45C ,VGA: 27C, alaplap: 29C,RAM: csak megfogtam,de langyosnak se mondanám 30C körül lehettek.Valakinek esetleg ötlet,hogy mi csinálhatta?

    Válaszokat előre is köszönöm! :R

    Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

Új hozzászólás Aktív témák