Hirdetés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #5 üzenetére

    Na, voltam ma Veletech :)
    Nem bántam meg, de azt sem mondanám, hogy minden percét élveztem volna...
    Kaptam Asus RoG pólót meg Adata tollat (köszi az OC-s srácoknak).
    Az előadások elég unalmasak voltak, vagy talán csak nem én vagyok a célközönség, pedig gamer volnék, de az MSI meg a CM előadása is dög unalom volt. Alcatel nem volt rossz. HTC-nél meg elég gáz volt, hogy jobban értettem az angolul előadó ürgét, mint aki tolmácsolt. (Tolmácsolásban én sem lettem volna jobb, de ez így elég gáz volt)
    Tombolán nem nyertem semmit, bár a ph csomagon kívül más nem is volt szimpatikus és repült is volna apróba, na jó még a CM egér maradt volna nálam...
    Legtöbbet az Extreme OC-seket néztem nem volt rossz, bár nagyon távol áll tőlem a műfaj és nehezen értem meg ennek a poénját. De tisztelem, hogy nekik ez a hobbijuk és jól csinálják főleg a lehetőségeikhez képest. Pár országgal arrébb születnek/élnek és nagyságrendekkel jobb helyzetben lennének, de hát ez nem az az ország...
    Németet azóta se tanultam, pedig nem ártana.
    Tesó jövő hétre meghívott biliárdozni, hogy most majd ő fizet, bár ballagásra megyek, nem tudom, meddig maradok Veszprémben, lehet a hétvégét most ott töltöm, ha úgy alakul, ki tudja.
    Nemsokára fekhetek le aludni, mert reggel csörög a qrva telefon :O
    Hál isten a héten csak 3 napot dolgozunk (hétfő-kedd-csütörtök felosztásban), annyit még kibírok.
    Német ismerőssel is beszélnem kellene, hátha mond valami okosságot...
    Na hirtelen ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák