Hirdetés

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #27 üzenetére

    Nem mennek egyszerűen a dolgok, de most úgy tűnik, realitássá válik a targoncázás mostani cégemnél (akkor biztos, ha már csinálom)
    Lenne egy másik lehetőség is, de sokat egyrészt nem tudok róla, másrészt meg oda is gyakorlat kellene (fizetésről meg semmit sem tudok)

    Cod BOII free weekend van Steamen, szóval adok neki egy kis esélyt, bár nagyon nincs "kedvem" azt is megvenni. Inkább csak kihasználom ezt a kis lehetőséget, hogy megnézzem milyen. Éjszakás voltam, szóval nagy részéről már lemaradtam, de hétfőig még menni fog elvileg (akkor meg délelőttös leszek)

    Szerintem a Ghost-ot fogom csak megvenni, ha rendesen menni fog (meg megtalálom "okosban" Hardveraprón)

    CS : GO azóta sem került vissza gépre, lehet végérvényesen sikerült megutáltatni velem.

    Az előző postban mutatott színésznőtől (Valorie Curry) végül eljutottam a The Following sorozathoz. Amit sikeresen le is daráltam valamelyik hétvégén, hogy aztán egy cliffhangerrel véget érjen :(((
    Bár nem tudom, hogyan lehetne ütősen folytatni az első évad után, de jó ötletekkel lehet még benne potenciál.

    Nemsokára jönnek majd a sorozatok.
    Régi sorozatstopp óta kicsit "visszaestem" De nem vészesen.
    Amiket most nézek: Beware The Batman, Tattoo Rescue, Blue Bloods, Riders of Berk, Arrow, új lesz a Hostages meg a Blacklist. (persze bármit bármikor kaszálhatok, ha épp olyan kedvem van)
    A kaszált sorozatok nagy részét nem kezdtem újra nézni (pl Grey's Anatomy, Vampire Diaries)

    Mini Pc fronton semmi változás, nagyon messze lesz, mire minden más mellett arra fogok költeni (gyanítom csak külföldön, de az meg aztán egy nagyon hosszú távú projekt)

    Zenében most épp Fort Minor-t hallgatok. Vannak jó számai.

    Nemsokára lejön a BOII, megyek játszani!:)

    Szép napot! :R

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák