Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz SQX_Barto #16 üzenetére

    Csak megtaláltam a blogom a sok játék közepette.
    Megvettem a notit, nagyon hasít rajta (majdnem) minden. Alan Wake meg Crysis 2 kifogott rajta (utóbbihoz ha keresnék Advanced Video Options-t, biztos elmenne full Low-ra lehúzva, de most nem érdekel annyira)
    60GB-s 5400-es vinyó az egyetlen gyenge pontja, majd filózok, hogy SSD vagy nagyobb vinyó menjen-e bele.
    Megvettem az MW3-at meg a CS : GO-t. Utóbbit még nagyon szokni kell, előbbi meg nagyon jó :)
    Bioshock Infinte és Far Cry 3 kupon lenne olcsón, valószínűleg azt is meg fogom venni előbb-utóbb.
    BF3-ba nem megyek bele, meg kevés is hozzá a gép. Rage-hez is. Más játék meg már nagyon nincs ami érdekelne, valamikor a Batman-jeimet is betesztelem. FC3 se biztos hogy értékelhetően elfutna, Bioshock valószínűleg igen. Tomb Raider-t meg Hitman-t is lehet lehúzom valamikor meg talán a Dishonoured-et is. Bár tanulnom kell lassan a vizsgára is, csúnya lenne elhasalni rajta.
    Mai nap már túlóra (bocs túlmunka :((( ) lesz, jövő héten is 2 vagy 3. Fincsi lesz. Legalább mennek a napok és szép lassan vizsgák lesznek, aztán remélhetőleg munkahely váltás.
    Ha egy jó melót fogok ki sok gyakorlati lehetőséggel, akkor sinen vagyok a következő terveimhez.

    Belegondolva a notiba kell majd rá költenem... Ha SSD-re váltok akkor egy 128GB-os kb 20ezer lesz, vinyót a feléből megúsznám.
    Egy rendes egér meg egérpad sem lenne rossz. Meg a fülesemről kiderült, hogy kontakthibás, azzal is kellene valamit kezdeni.
    Játékokon kívül meg több költeni való nincs rá, memória maxon van, max még egy pendrive elférne. Meg esetleg megnézni Express Card helyre mennyi lenne USB3.0.
    Szép és jó ez a noti, szerintem hosszú távon kilőttem vele a hordozható gép igényemet. Amivel nagyon akarok játszani az elfutogat rajta, aztán kész.
    Külföldön meg összerakhatom álmaim mini PC-jét. De ez sok terv megvalósítása árán fog létrejönni sok-sok idő és munka után.
    Hirtelen ennyi, nemsokára jön 12 óra munka (ezek se hallották még a "8 óra munka..." Beatriche számot :((( )

    Azt el is felejtettem megemlíteni, hogy kb már egy hete a Paramore - Riot! albumot hallgatom. Tegnap váltottam kicsit, de aztán vissza is váltottam szinte azonnal. Most egy időre jó lesz ez nekem :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Aktív témák