Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz Akor #1 üzenetére

    Neked hany regged van, mert ez kapasbol ketto, de lehet, hogy a Watercolour
    is a tied?

    "Az volna a jó ha valaki szeretne weboldalt a serverre akkor csak regisztrál és már ugyan az fogadja mint egy átlagos tárhelyszolgáltatónál."

    Ez igy eleg eros kezdesnek, eloszor csak weblap, de inkabb nyujtson mindjart egy tarhelyszolgalltatassal egyenerteku szintet.

    "Véleményem szerint ehhez nem kell egy különleges gép. Igy a vassal nem is nagyo szeretnék itt foglalkozni."

    Ezt sem lehet igy elintezni.

    Most ha ez egy cegnek lesz, meg 10-15 ismeros, akkor kell fix ip, kell legalabb raid1, kell rendes net ala, kell szunetmentes, kell kulso merevlemez mentesnek, domain reg, stb es egy olyan vas ami 24/7-et tud, mert ha mar szolgalltatsz valamit akkor azzal felelosseget is vallalsz, vagy ha nem igy latod akkor neki se kezdj.

    Linuxos rendszergazda baratom 2 eve 80-100+afa alatt mar nem is vallat debian alapu web+ftp+fajl szerver telepitest.

    Szerintem bele se vagj, joval bonyolultabb ez mint az ember elsore gondolna.

    En se csinaltam soha ilyet, tavaly szivessegbol bevallatam egyet csak 1 weblapot, na abbol tanultam rendesen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák