Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabakeke

    újonc

    Sziasztok!
    Adott egy vodafone-os tv box, amiből jön egy HDMI kábel egy VGA projektorhoz. Vettem egy "Hope R Mini HDMI-VGA konverter, 1080p, sztereo videó és audió" átalakítót, amivel így összekötöttem a két eszközt. Ezután jönnek a problémák. Se kép, se hang. Ezután betettem a tv box-ba egy hdmi elosztót, amivel a hdmi-s led tv-t is rátettem a körre. Ezután az elosztóból az egyiket kihúzva, a másik megy (Tv vagy projektor), de a projektoron vagy csak a hang megy, és ilyenkor a képre kiírja, hogy tartományon kívüli, vagy csak a kép jön, de a hang elveszik. Egyszerűen nem látok semmi logikát, milyen sorrendben csatlakoztassak mit, hogy menjenek a dolgok. A felbontásokkal lesz valami gond, amit az átalakítók valahogy tárolnak majd elveszítenek? Volt olyan állapot, hogy a projektoron bejött a kép, szuper éles is volt, de hang semmi. Ezután ezt az állapotot újra csak hosszú ki-be kapcsolgatás, kábel ki-be húzogatás után sikerült újra előállítani? Mi ennek a megoldása? Kérlek, segítsetek! Előre is köszönöm Nektek!

Új hozzászólás Aktív témák