Hirdetés

Aktív témák

  • szucs54

    csendes tag

    A kérdésem a következő lenne a nálam hozzáértőbb fúrumozókhoz.
    A vodafone vezeték nélküli előfizetéses nete mellé el tudnék hozni egy tabletet, csak nem igazán tudom eldöntehi, hogy melyiket válasszam. (Azért hoznám el innen és nem venném boltban mást, mert előfizetésem amúgyis van és így innen "ingyen" el tudom hozni)
    Az egyik a Vodafone Tab Speed, a másik Vodafone Tab Prime (10″).

    [link] Tab Speed

    [link] Tab Prime

    Igazából én a nagyobb kijelző miatt a 10"-os gépet választanám, csak az a dilemmám, hogy ebben a másikkal szemben "csak" 8GB a belső memória, míg a Tab Speed-ben 16GB.
    Ez nekem azért gond, mert más androidos készüléknél is volt olyan problémám, hogy megtelt a belső memória programokkal és törlés nélkül nem tudtam mást feltelepíteni, hiába tettem be SD kártyát, arra meg nem engedett telepíteni szinte semmit. Azt tudom, hogy erre is vannak megoldások (rootolás, stb.) csakhogy én ilyen androidos ügyeskedésekben nem igazán vagyok jártas, és még valahol azt is olvastam, hogy nem minden android verziónál lehet megcsinálni.

    Tehát így a hosszas felvezetés után a kérdésem az lenne...
    Melyiket ajánlanátok, és ha a 8GB betelik akkor egyátalán meg lehet-e oldani, hogy SD kártyára akármi telepíthető legyen?

    Köszi előre is a segítséget.

    Egyetlen kérdés miatt ne nyiss új topikot, inkább keresd meg a legközelebbi, már létező gyűjtőtopikot a témának. Jelen esetben ez az Androidos tablet topik lenne.

    [ Módosította: Karma ]

Aktív témák