Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz shteer #23655 üzenetére

    ja tényleg nem is mondtam újra bevizesedtem! ;), de most egy lowcost-megoldásokkal sikerült egy komolyabb CPU-cooler árából egy kis vizes rendszerre szert tennem.. semmi extra x2o pumpa, 2db singleradi meg egy tody56 s939/am2 blokk, 8mm-es csatik cső.. nem akartam furkálni, illetve a hordozhatóság is szempont volt, + gyári állapotot vissza lehessen állítani ha úgy alakul.. ráadásul kevés a hely.. [link]
    az egész azért jutott eszembe, mert a jelengi procimat X2 5600+@3300-on primestabil 40fokon, mikor a radik kint vannak a ház elejéből, de mikor visszarakom a helyükre őket akkor 46fokig is felmelegszik a mag, amin már nem stabil prime szerint..
    tehát ha hűvösebb a víz stabilabb a proci is.. ;) ha van ötleted ennek megoldására szivesen látom! :R

    aludtam a válaszodra egyet, valszeg igazad van, az üditőt nem melegíti semmi, ergo viszonylag egyszerű lehűteni, itt viszont "fűtené" a víz a hűtőt, ha esetleg nagyobb felületet lehetne hűteni vele, akkor talán jobb hatást lehet elérni vele, ha lesz egy kis dugipénzem mindenképp kipróbálom, max lesz egy dobozos üdítőhűtőm :DDD
    viszont sokan azt mondják, hogy a hőleadós tartály is jelent valamennyi fokot, szvsz ez attól jobb lenne.. ;)

    butcher eu - találtam még ilyeneket: ez is USB-s, ez meg olcsó ;) amit linkeltél azzal az a baj, hogy nem lehetne értelmesen megcsinálni a kivezetésket egy tartályra szvsz..

    (#23656) Ottoka - ne idegesíts, ikreim vannak!! ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák