Hirdetés
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen notebookot vegyek?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4)
- Milyen TV-t vegyek?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keem1
veterán
A lista egy crontabszerűséghez lenne.
A lényege, hogy Monday=1, ... Sunday=7
A formon fenn vannak a napok, amikből készül a crontab string utolsó szekciója.
Az megvan, hogy ha a bekattintott elemek száma = 7, akkor ez * lesz. Ha pl. csak a hétfő, akkor 1. Ha hétfő-kedd, akkor 1,2. És így tovább.Szóval a cél az, hogy:
- ha a bekattintottak száma 0 vagy 7, akkor a(string)cronweek = "*". Itt mindegynek veszem, hogy mind be van-e kattintva vagy egyik sem, az a teljes hetet fogja jelenteni.
- ha 1-6 van bekattintva, akkor azok numerikus indexei kerüljenek bele vesszővel elválasztva, pl:(string)cronweek = "1,5,6"Az adott stringemnek kötelezően vagy egy csillagnak, vagy 1-től 6-ig vesszővel elválasztott felsorolásnak kellene lennie a bekattintott checkboxokból azzal a megkötéssel, hogy ha mind be van kattintva vagy egyik se, akkor kötelezően csillag legyen.
Szóval ez a cél.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- 0 perces COOLER MASTER 650W MWE V2 minőségi tápegység! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)! 12V: 54A! ÁRON ALUL!
- MSI H81M P33 LGA 1150 alaplap
- Új INTEL LAMINAR RM1 (LGA1700/1851) nullperces, rézmagos hűtők SZÁMLÁVAL! A LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!!!
- 0 perces COOLER MASTER MASTERBOX MB600L V2 TEMPERED GLASS eladó! SZÁMLA (a Te nevedre)! ÁRON ALUL!!!
- MSI H81M P33 LGA 1150 alaplap
- Lenovo Thinkpad Tablet X1 Gen 3
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 7000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


