- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ricardo
titán
Azért nem gyanús egy kicsit, hogy pont most egyszerre minden gyártó ilyen dizájnt választ, amióta tudjuk hogy az iPhone is ilyen lesz?
De az Apple is a Pixel-től másolta. a Pixelt pedig nem volt menő copyzni a gyártóknak, de most az iPhonet igen
Az apple tette népszerűvé, ez nem vitás. Csak sokan úgy gondolják hogy "azz apple talál fel mindent (is) a többiek meg másolnak:
azt kell látni, hogy ez oda vissza játék. -
joey04
titán
Azért nem gyanús egy kicsit, hogy pont most egyszerre minden gyártó ilyen dizájnt választ, amióta tudjuk hogy az iPhone is ilyen lesz?
De az Apple is a Pixel-től másolta. a Pixelt pedig nem volt menő copyzni a gyártóknak, de most az iPhonet igen
ez csak véletlen lehet.

-
judas13
veterán
-
Segal
veterán
Gondolom rájöttek a gyártók hogy azzal a kitülemkedéssel értékes helyet lehet nyerni ahova pakolhatsz bármit, viszont ha alatta meg vékonyra csinálod a telefont akkor a marketing anyagba mehet a penge kifejezés...
Readásul már a Fold7 reklámnál is úgy van előadva az az extra kitülemkedés mintha az elő tudna jönni a telefonból mint valami optikai zoom... -
janeszgol
félisten
-
janeszgol
félisten
Az Apple 17 Pro vonal is ocsmány, de ott a szélén van a vaku. (Hogy mi a fenének passz.)
De ez? Nem csak ocsmány, hanem haszontalanul ocsmány. -
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
-
judas13
veterán
Strapatelóknál ugyanez a megoldás már ha nem is régóta de egy ideje befigyelt. Ott szinte le lett sajnálva ez a lépés. Kíváncsi leszek ha behozzák a nagyok ott hogyan fogadja a user.
-
pusszycat
nagyúr
Bár egy hátlapi kijelzőnek nem sok értelme van, mégis feldobja a telefont, ohh milyen vagány, akkor ezt veszem.
-
Bareszotron
aktív tag
Szerintem a pixel teljesen más design nyelv mint ez. Ha arról másoltat akarsz akkor a friss sony renderek amik másolnak: [link]
Ez a bazinagy téglalap meg a bazinagy tárcsa már évek óta megy a kínai telefonoknál. Elég gáz hogy az Apple ennyit tudott kitalálni, de mióta elment a fő designer (Jony Ive) egyértelműen látható hogy nem tudják pótolni és nincs semmi friss ötlet. Ugyanez az iOS esetében is az """"új"""" glass felülettel. Windowson már el is felejtettük olyan régen volt (Vista), telefonoknál meg kínai gyártók már évek óta ajánlanak ilyen glass felületű rendszert.
Apple már egy ideje csak trendkövető nem pedig diktáló. Egyedül a videózásban maradt még meg az előnye, de ha így haladunk ott is beérik 1-2 éven belül.
Nézd meg az iPhone 17 Air kamera dizájnt. a Pixeltől látták, csak a Pro modelljükön megnagyobbították.
"Apple már egy ideje csak trendkövető nem pedig diktáló."
Azért ez nem teljesen igaz, mert mindig az Applet másolja az Android telefonok többsége. most is ugyanezt látjuk.
-
paatrick
őstag
Azért nem gyanús egy kicsit, hogy pont most egyszerre minden gyártó ilyen dizájnt választ, amióta tudjuk hogy az iPhone is ilyen lesz?
De az Apple is a Pixel-től másolta. a Pixelt pedig nem volt menő copyzni a gyártóknak, de most az iPhonet igen
Szerintem a pixel teljesen más design nyelv mint ez. Ha arról másoltat akarsz akkor a friss sony renderek amik másolnak: [link]
Ez a bazinagy téglalap meg a bazinagy tárcsa már évek óta megy a kínai telefonoknál. Elég gáz hogy az Apple ennyit tudott kitalálni, de mióta elment a fő designer (Jony Ive) egyértelműen látható hogy nem tudják pótolni és nincs semmi friss ötlet. Ugyanez az iOS esetében is az """"új"""" glass felülettel. Windowson már el is felejtettük olyan régen volt (Vista), telefonoknál meg kínai gyártók már évek óta ajánlanak ilyen glass felületű rendszert.
Apple már egy ideje csak trendkövető nem pedig diktáló. Egyedül a videózásban maradt még meg az előnye, de ha így haladunk ott is beérik 1-2 éven belül.
-
LosBlancosRM
őstag
Azért nem gyanús egy kicsit, hogy pont most egyszerre minden gyártó ilyen dizájnt választ, amióta tudjuk hogy az iPhone is ilyen lesz?
De az Apple is a Pixel-től másolta. a Pixelt pedig nem volt menő copyzni a gyártóknak, de most az iPhonet igen
Találd már ki...
-
bigrock
addikt
Kell ez, mint vegetáriánusnak a parasztkolbász.
-
Bareszotron
aktív tag
Azért nem gyanús egy kicsit, hogy pont most egyszerre minden gyártó ilyen dizájnt választ, amióta tudjuk hogy az iPhone is ilyen lesz?
De az Apple is a Pixel-től másolta. a Pixelt pedig nem volt menő copyzni a gyártóknak, de most az iPhonet igen
-
Ricardo
titán
-
Segal
veterán
Lesz Air is? Én eddig csak az Edge-ről hallottam...
Jó eséllyel amúgy nem lesz kijelző csak extra hely vagy pusztán design elem. -
judas13
veterán
Itt be van kapcsolva
-
judas13
veterán
Akarom mondani Pixel. Amúgy szánalom ez a majmolás aminek a bajnoka a kamu notch behozása volt ever.
-
roli543
őstag
Részben igazad van, abban pedig nekem van igazam, hogy mivel a még be sem mutatott iPhone 17 széria (ma este lehull a lepel) ilyen lesz, rögtön minden gyártó máris majmolja. Ahogy anno az X kamera stílusát a Xiaomi, ahogy a notchot azonnal és stb… nos, nekem ez a szánalmas.
-
Garada
őstag
Nem az Apple csinálta ez szinten biztos volt, nehéz újat mutatni ebben a szegmensben már évek óta. De mivel az új 17-es széria így fog kinézni, újra mainstream lesz ezt a formát használni bármelyik gyártónak.
-
sfefe
addikt
-
ComptonLA
tag
Azért ezt a ronda Iphone 17 megoldást a Xiaomi és a Poco már évekkel ezelőtt megcsinálta, csak sokkal szebben. Ezt a trendet nem az apple csinálta...
A Xiaomi saját magát másolja. -
Garada
őstag
Ahogy korábban írtam ezek szerint az Apple megint egy trendet hozott létre és ismét arra a mintára készülnek telefonok, aztán szubjektív megítélés kinek tetszik, kinek nem.
-
roli543
őstag
Milyen szép iPhone 17… akarom mondani Xiaomi. Ugye ez most egy vicc… állítólag a Samsung Galaxy 26 Air szintén ilyen lesz… komolyan ennyi egyediség nincs a gyártókban? Szánalmas számomra.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 16e 128GB & 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- BESZÁMÍTÁS! 8TB WD GOLD WD8004FRYZ HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo T495 Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, újszerű állapot, számla, garancia
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Mini 6TH GEN Wifi + cellular 64GB tablet garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450M R5 3500X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5600XT 6GB Zalman S2 TG ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



