Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    "Spyware Hunter: Keeps an eye on Computer privacy..."

    És milyen igaz :DDD
    Letöltöttem nemrég HIVATALOS OLDALRÓL, kerestem vele, talált is, de nem írtott.
    Ehelyett felkapta annyira a proc. hőt, mintha Prime-olnék, vissza sem engedte, kilépés után sem.
    Na, mondom, mi lehet...
    Mi az, ami ennyire járatja a procit, hogy kb. 20 fokkal magasabb a hő.
    Beléptem a feladatkezelőbe, erre látom, hogy ott sorakozik vagy többszáz "aranyos" kis bejegyzés, aminek sok értelme nincs. Szépen "bekaptam a legyet".
    Avast meg sem mukkant, mondanom sem kell...
    Elindítottam egy másik írtót, ami úgy tűnt, rendberakta, mert eltűntek a bejegyzések.
    Újraindítás, aztán megint kezdődött.
    Most már durvábban, gyakorlatilag nem tudtam dolgozni, mert beugrált egy kisablak, orosz szöveggel..., hogy "bezárult", vagy mi. Aztán, már resetelni sem lehetett, annyira lefogta a gépet, nemhogy vírust írtani.
    Csökkentett módban sem találtak semmit.
    Erre találomra, felraktam a "Trojan Removert". Ajánlom mindenkinek.
    Csökkentettben elkezdte a keresést, rögtön rábökött a Spyware Hunter-re, hogy szerinte Malware van benne. Jól van, törölte is. Aztán, megtalálta az AppData-ban, egy jól elrejtett Microsoft-os mappa mélyén lapulni azt a kb. 300, újraaktivizálódni-képes *.exe (hol-hol "readme" néven) kiterjesztésű behatoló-tömeget.
    Szépen, egyesével (O gombon tartva az ujjam...) eltávolította, majd gép újraindul, terminus befejez, probléma megszűnt.
    Ennyit erről..., csak gondoltam, megosztom, hátha hasznos lehet.

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák