Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    Ok, akkor legyen ez az első hozzászólásom és elkezdem a naplómat. Köszi!

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/23

    Tegnap felhívtam barátnőmet telefonon és közölte velem, hogy most szombaton le kellene ülni beszélgetni egy kicst a jövőnkről meg ilyenek, de ne számítsak jóra... 3 éve vagyunk együtt. Nem szoktunk egyáltalán vitázni meg ilyenek, teljesen jól kijöttünk meg minden. Szerettem tiszta szívemből és mindent megadtam neki, amit tudtam. Én 24 éves vagyok, ő meg 19. Lehet, hogy mégis számítana 5 év differencia?

    Múlt héten Balatonon volt egy hetet a barátnőivel. Természetesen elmentek bulizni, diszkóba meg ilyenek. Az egyik nap 3-an megittak 3 üveg pezsgőt, meg a kiegészítő koktélokat... Beszéltünk telefonon, hívtam hogy érzi magát meg ilyenek. Azt is elmesélte, hogy a buliban a barátnője egy vadidegen faszival smárolt meg ilyenek... magáról nem mondott semmit, ezekszerint ő nem csinált semmit, de ezt ugye csak ő tudja biztosra. Szerintetek megcsalt volna? Én nem úgy ismertem meg őt, és ő sztem nem is az a fajta, aki ilyenekre hajlamos lenne, de aztán ki tudja? Tudja rólam, hogy én nem vagyok az a diszkóba járós típus, inkább koncertekre járok meg kirándulok, de mondtam neki többször is, hogy bármikor szívesen elmegyek vele ilyen helyekre. Viszont az egy kicsit rosszul esett, amikor pl. tavaly is hívtam a szigetre és nem akart eljönni velem. Azt mondta, és ő addig mit csinál? Ő nem szereti azt a zenét... Most komolyan a buli, diszkó és a zene miatt el lehet dobni vkit 3 év után? Ezt vagyok képtelen felfogni.

    Nagyon tetszett nekem és még most is tetszik. Ja, amúgy Ildikónak hívják és fegyverneki. A gimi tán miattam költözött fel Budapestre, és itt tanul az ELTE-n tanítóképzőn. Ezt a döntését nagyon nagyra értékeltem. Kezdtem magam kiegyensúlyzott embernek érezni. Állásom is lett meg minden. Most a cégnél is mennek a variálások, lehet hogy ki leszek rúgva, de mondjuk nem csak én hanem az egész IT. Ő nemrég ezt mondta nekem, amikor kicsit ki voltam bukva a meló miatt, hogy ''még jó, hogy nem foglak itthagyni, pláne most''. Ez is nagyon jól esett nekem, hogy legalább vki törődik velem és vigaszt nyújt. Annyi mindent elterveztem, meg tök jó helyeket néztem ki, ahová elvittem volna. De ennek valószínűleg vége. Szombaton minden kiderül, addig van még egy nap.

    Tegnap ezt megbeszéltem az egyik szomszéddal akit 20 éve ismerek és sokat lógtunk együtt... A Westendben kajáltunk tegnap és olyan fűszeres kínait tudtam kifogni, hogy még most is émelygeg, meg fosok mint az állat... De még ennek ellenére is azt mondom, hogy bárcsak ez lenne a legnagyobb bajom. Sajna most nem ez. Nem tudom, hogy holnap mit fog mondani, de 3 év alatt már megismertem őt annyira, hogy ő ezzel nem viccelődik. Hogy lehetne visszakapnom őt? Jó kérdés. Sztem a hajómat már rég belakták a kishalak vhol az óceán mélyén. Most itt vagyok a melóban és kiöntöm a lelkemet, mert nagyon le vagyok emiatt sújtva. Bizonytalan lett ugye a munkahelyem, a barátnőm is elhagyni készül. Mi jöhet még? Lehet, hogy fonnom kellene a kötelet? Úgy is van egy ventillátorom a plafonon...

    Egyszerűen olyan, jó ha az embernek van egy barátnője. Már el sem tudnám képzelni a továbbiakban az életemet egy jó társ nélkül. Tudom én sem vagyok tökéletes, de sztem ő sem és ezt abszolút nem rosszból mondom, de senki sem az ugye. Viszont én megtaláltam benne azt, amit akár a végezetekig is tudnék szeretni és imádni. Lehet bennem van a hiba. Tényleg semmi és nulla lennék?

    Most így ennyi, majd utána úgy is folytatni fogom a naplómat.

    Sokan jártak már így, de mégis ez nagyon szarul esett.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/24

    Ahogy azt előre láttam és éreztem. Ma délelőtt feljött az Ildikó és ha nehezen is kezdtünk bele, de vhogy csak elkezdtünk beszélni róla. Először azt hittem be fog vallani vmi, pl. a Balatonnál felszedett vkit, de nem ez állt a dolog mögött. Aztán kimondta, hogy nem szeret többé. De, hogy miért? Kérdeztem, hogy van vkije, de nem volt a válasz. Akkor mit csináltam rosszul? Nem adtam meg mindent, ami tőlem tellet? Passz. Erre sem tudod felelni. Rákérdeztem, hogy a Balatonnál ''ráérzett'' a buli és a diszkó ízére? Erre azt felelte, hogy igen, vmi olyasmi. De én már többször is mondtam neki, hogy a kedvéért én szívesen elmegyek bárhova, aztán lehet még én is jól érezném magam, de erre sosem került sor. A Szigetet, meg lőhettem, mert arra úgysem jött volna el, mert nem olyan zenét játszanak ami tetszik neki. Na ekkor kattantam be egy kicsit, mert tudtommal a sziget nem csak a rockról és a metálról szól, hanem tök buli más helyek is vannak azon kívül. Ennyit sem lehet megtenni egymásért? Hát én nem ilyen vagyok, ebben tuti különbözünk egymástól.

    És még azt is mondta, hogy a 3 év az valójában csak 1 volt, amikor itt is lakott nálam! Ez qrva szarul esett. Meg hogy nem én vagyok az igazi. Akkor eddig csak játszott velem? Én komolyan mondom, legutoljára akkor érzékenyültem el, amikor elvesztettem a matchboxomat még az oviban talán. De vhogy most is előjött, erre nem vagyok büszke. Nemrég küldött sms-t, hogy ne csináljak semmi hülyeséget és legyek jó! Ennyit tudott még hozzáfűzni. Ebéd után összepakolt és az összes cuccával elkísértem a Pesten élő rokonaikhoz. Most már csak 1-2 fénykép van róla, az egyiken az áll, hogy a 1,5 éves fordulónk alkalmából sok szeretettel, örök szerelmed: Ildi. Most ezekkel mit kezdjek? Az ilyen emléktárgyakkal ti mit szoktatok csinálni, amihez már nem fűződik kellemes emlék? Most dobjam ki a kukába?

    Nem tudom mit fogok most magammal kezdeni, de kell nekem egy kis idő míg újra bele tudnék vágni egy ilyenbe. Pontosabban nem egy ilyen kapcsolatra vágyom, hanem tényleg egy olyanra, ahol mindenki elfogadja a másikat úgy ahogy van. És a szépet meg a jót látják egymásban. Bár lehet ez túl optimista megközelítése a dolgoknak. A legjobb az lesz, ha egy kis zenét hallgatok és elgondolkodok rajta, hogy most tényleg én lennék a hibás vagy hol szúrhattam el? Kinyomtattam a naplóm első oldalát, de nem volt rá kíváncsi, pedig semmi titkolnivalóm nem volt előtte. Én mindig őszinte voltam hozzá. Még azon gondolkozom, hogy adjak neki egy kis időt és lehet hogy visszajön, de az elég gáz lenne nem? Mert az ilyen játék ezen a téren vhogy nem a legszerencsésebb. Na ennyi mára, remélem elfelejt majd hamar és én is kiheverem a dolgot.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/25

    Qrva szar volt most vasárnap egyedül felkelnem. Egyedül reggelizek. Ezt nem kívánom senkinek ezt az érzést.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/27-28

    Vasárnap délután szétnéztem a szobámban. Találtam még 1-2 tárgyat, fényképet ami az Ildihez fűződött. Az összes levelet kidobtam. Volt köztük olyan is, amin az állt, hogy soha nem hagylak el... nem csallak meg soha... örök szerelmem... hú de szar ezt most így leírni. A pénztárcámban évekig hordott fotója... úgy látszik hiába. A szalagavatós meghívója... Írtam neki egy utolsó levelet a gondolataimról és róla. Remélem jól ki fog jönni egy tribal tattoo-s balatoni diszkókirállyal... Szóval van egy utolsó csomag, amit még el küldök ma neki benne a levelemmel, és remélem ezzel lezáródik a dolog. Nem ilyen végződést reméltem ennek... Semmilyen végződést pontosabban, de vki odafönt, Midgard nekem más sorsot szánt ezekszerint, ami ellen, jobb ha nem emelünk kezet...

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/30

    Synergon az új melóhelyem. Most oktatáson veszünk részt, hogyan kell használni az új hibabejelentő szoftvert... Kapunk állítólag céges mobilt. Ez lesz életem első céges akármije... Pletykák keringnek, hogy lehasznált kontakthibás 3310-es készülékek kerülnek kiosztásra. Ez van. Vicces, de ilyet vettem barátnőmnek még anno... :( Lassan kéne ebédelni, mert még csak egy zacskó sajtos Cheetos-t ettem. Ja meg egy Túró Rudit is. :D Most látom a Metró újság egyik hirdetésén, hogy 25 Ft a görögdinnye.

    Jó hétvégét mindenkinek!

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/7/31

    Ma voltam Szlovákiában, Párkányban. A hídon mentünk át, kocsival voltam a haverokkal. Szerencsére jó időnk volt. Egy átlagon aluli étteremben sikerült ebédelnünk... :( viszont utána beültünk egy kocsmába, ahol jó sok sör fogyott el... :) Az egyik haver elég rendesen látta másképp a dolgokat, ha értitek, mire célzok. :D Kész volt. Tiszta volt az idő délután is, így szerencsére le tudtam fotózni az esztergomi bazilikát is. Tényleg szép volt. Holnap sokáig alszom, mert hétfőn kipihenten akarom kezdeni a hetemet... A Synergonnál 8-ra ott kell lennem, ami azt jelenti, hogy 6-kor legkésőbb fel kell kelni. :(

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/8/13

    Megvettem a Metal Hammer nyári duplaszámát. Van benne egy súgd meg... rovat. Olvasgattam és találtam egy hasonló érdeklődési körű leányzót. Elkezdtünk levelezni. Qrva szar egyedül lenni. Remélem nem csak levelezés lesz belőle. Kérdezte az egyik haverom, hogy nem hívott fel esetleg a régi barátnőm... Én meg mondtam neki, hogy nálam az ilyenek vhogy nem működnek, és fel sem venném. A kést már kiszedtem mondjuk a hátamból... El akarom felejteni az egészet, de tudom, hogy a múltamat nem lehet kitörölni. De nézzünk inkább előre. Meglátjuk mi sül ki belőle.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/08/21

    Úgy néz ki sikerült összejönnöm egy lánnyal. A neve változatosság kedvéért Ildikó. Remélem lesz is belőle vmi. A zenei ízlésünk és ideológia felfogásunk ugyanazon a dimenzióban mozog, szóval itt már nem lehet probléma. Végre van közös téma és együtt elmehetünk koncertekre meg ilyenek. Jövő héten pénteken jön fel hozzám és nálam lesz a hétvégén. Akkor megismerem majd közelebb is. Voltunk fent a haverokkal 20.-án a hegyen és megnéztük a tüzijátékot. 22 éves. Nagyon helyes arca van. Láttam benne vmit, ami megfogott, vmi mély érzés ragadt el. Nem iszom előre a maci bőrére. ''Time will tell...''

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/08/24

    Most van 3 hete hogy megrendeltük az ADSL-t és ma szerelték be hozzánk. Most már mehet a Diablo 2 LOD... :D Szóval holnap kellene routert vennem, valszeg ez a D-Link 604-es lesz belőle. Állítólag ezt sokan dícsérik. Töltöm le éppen a Colin Rally 2005 demóját. Stabilan tartja a 60kb/sec-ot. Ez egy Axelero 512-es csomag és havi 13k-ba kerül, de szerencsére csak a felét kell fizetnem, mert faterral felesbe toljuk. :D

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/8/30

    Mit összeszenvedtem ezzel a routerrel... Szerencsére itt a PH!-s arcok közül az IRCen segített vg', dzsoni és mindenki_ nevű felhasználó, így utólag is szeretném megköszönni nekik a ''bigendkvikhelpet''. Ezt a bejegyzést már a saját gépemről írom. Ide is megosztottam a netet, ugyanis. Eddig csak a siralmas 56k modem volt... nézzük csak a warez szájtokat... ;]

    Ma jött meg az EBAY-es levél, remélem lesz a Voodoo5 6000-es projectből vmi. Akkor aztán felajánlom a PH!-nak egy alapos retrotesztre. Persze tuning nélkül először! :DDD Ki is itt a nagy VGA szaki? Rudi? Lehet, vhogy majd megkeresem őt, ha lesz ebből vmi.

    Meghívtam az Ildy-t egy Nightwish koncertre, örült neki, mert hallottam a hangján a telefonban. Remélem jó is lesz a koncert. :D

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/9/4

    Tegnap megvettem Lajostól az átflashelt X800Pro-t, így egy X800XT-t kaptam, ráadásul VIVO-s is. Nagyon korrekt a VGA, semmi sem szaggat max beállításoknál sem! Végre nem kell egy ideig a VGA elavultságára fogni a dolgot, hogy szaggat a játék. Most már jöhet a Half Life 2 és a Stalker is... Remélem hamarosan kijönnek, mert nem akarok most megint erre költeni... :)

    A magánéletem kezd rendeződni. Az Ildyvel valszeg elég jól ki fogunk jönni egymással. Nagyon helyes lány. Nem vagyok szerelmes belé, mert még ennyi idő után nem lehet ezt mondani, de mintha valami vinne efelé is, még nem érzem biztosan.

    Sikerült ABIT ST6E kuriózum alaplapot venni, de sajna nem RAIDes. Sebaj, nem hiszem, hogy használtam volna. A Voodoo5 5500 is megvan, ez már a 2. lesz. Remélem nem fog beszarni ez is.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/9/5


    No one is here...

    Memories still live in me...

    Emptiness all around...

    Is this sorrow or misery now?

    Where has the spirit gone?

    Let's just trust in time.

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/10/19

    Miért van az, hogy akihez közelállok és kezdem megszeretni, az sosem lehet az enyém? Valszeg télleg bennem van a hiba. Nem vagyok én semmire és senkire sem méltó. Na mindjárt nézek egy jó lapátot, amivel egy jó mért sírt áshatok magamnak, és kérek vkit innen a PH!-ról, hogy utána meg temessen el.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Vikthor #18 üzenetére

    Vki temessen már el...

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/10/20

    Elég kanyargós az ösvény amin éppen lépkedek...

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz Vikthor #16 üzenetére

    2004/10/31

    Ha! Ildy és én... történelem. Soha nem is volt köztünk semmi. Nem kapcsolat az ilyen, ahol szarnak a másik fejére. Meg kifogások halmaza... :( Ez nem kell nekem. Viszont most, hogy elváltak útjaink, lehetőségem nyílik bebizonyítani mire is vagyok képes. Az életem része lett a Brigi és a gyönyörű 4 éves lánya Barbi. Brigit nagyon szeretem és sok mindenben egyetértünk. Kedves vagyok hozzá, bár a Barbit még csak egyszer láttam... nem találok rá szavakat, annyira aranyos. Éppen beteg lettem egy kicsit, és hoztak nekem egy szaotyor gyümölcsöt, centrumot és torokcukrot. A Barbi meg rajzolt nekem egy szépet. Már aznap sokkal jobban lettem. Brigi mellé álltam, mert nem hagyhatom egyedül. Kötelességem is egyrészt, másrészt meg mély érzelmi okai is vannak... :D Nem tudom szavakba leírni, hogy milyen egy angyali teremtés. De most komolyan. Megérdemlem én Őt egyáltalán? Remélem nem olvassa ezt... :C Bár nincs semmi titkolni valóm előtte. Szeretném mellette/mellettük leélni az életemet. Nem kell nekem már váltogatás meg futó kaland... :( Nem hinném hogy élve kijönnék belőle.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/11/07

    Húúú... Ez kemény. De megéri a fáradságot, erőt ad ahhoz, hogy legyen miért és kiért élnem. Gyakorlatilag az egyik napról a másikra apa lettem. Fel nem bírtam fogni az elején. Olyan aranyos és szeretetre méltó a Barbi, aki most lesz 4 éves. Már együtt nézegettünk állatos mesekönyvet... megmutatta a játékait... szomorú lett, amikor elmentünk moziba a Brigivel, ő is akart velünk jönni... reggelente az első kérdése a Barbinak, hogy hol a Viktor?.... Ezek hihetetlenül hatalmas dolgok. Nem nagyon tudom, hogy fejezzem ki magamat, de nagyon boldog vagyok most. Brigivel gyakorlatilag mindenben egyetértünk, segítek neki amiben csak tudok. Nagyon jó hozzám. Nem tudom, hogy milyennek kell egy apának lenni, de megpróbálok természetesnek lenni és foglalkozni vele... ismeretlen ösvények vannak előttem. Remélem örömet és harmóniát viszek majd az életükbe.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/11/12

    Nagyban készítem a Barbinak a szülinapjára a meglepiket. Saját készítésű képeslap, saját készítésű torta.... :D 4 éves lesz, lehet ezt már írtam. Ma is felhívtam a Brigit, de a Barbi kikapta a kezéből a mobilt és vagy 5 percig beszéltünk egymással. Nevetgélt, elmesélte, hogy kapott egy szép kék cipőt, meg hogy sokat játszott az ovis társaival... És amikor megtudta, hogy feljövök hozzájuk, akkor elkezdett sikongatni meg ugrálni... Na jó... mondom ez nagyon kész. Annyira szeretetre éhes és mindent meg kell adni egy ilyen ártatlan gyereknek mint a Barbi. Persze a Brigit sem hanyagolom... de ez most egy kicsit más, hehe... :DD Nem tudom, hogy lesz tovább, de nagyon próbálok igyekezni, hogy megfeleljek mint.... uhm.... apa. De furcsa ezt így leírni. És egyúttal hihetetlenül jó érzés. Nagyon szeretem őket.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/11/18

    Na tegnap megvolt a parti. Örült a Barbi az ajándékoknak, de már nagyon fáradt volt szegénykém és hamar elaludt. Lefektettük és utána jót beszélgettem a Brigivel. Én meg kaptam tőle egy nagyon jó világoskék kötött pulcsit, pedig nem is nekem volt a szülinapom... :D Hihetetlenül kedvesek. Ízlett a torta amit csináltam nekik, meg a képeslapnak is sikere volt... :) Ma nem találkozok velük, de holnap sokat együtt leszünk. Péntek rules... Mozi lesz az biztos!

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/11/25

    A Barbi úgy szólított, hogy ''apuci''... Még mindig nem bírom felfogni. Véletlenül találkoztam a Brigivel, Barbival és a nagyiával a Mammutban. Megnéztük, hogyan tekéznek a többiek... elmagyaráztam a Barbinak a játék lényegét... Olyan furcsa és mégis hihetetlenül csodás érzés az apai szerepet betölteni...

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/12/02

    Tegnap belázasodott a Barbi. Szegénykém kapott kúpot én meg vittem neki hidegvizes borogatást. kb. jó 1 óra alatt levittük a Brigivel 38,7-ről 37,6-ra. Nem volt semmi küzdelem. Aztán végül 11kor elaludt a kicsim. Ma elvitte a Brigi a Heim Pálba megnézetni dokival, mi van vele. Mindjárt felhívom. 4.-én névnapja lesz, még ki kell találnom vmit.

    Anyum 22.-én jön haza karácsonyra Hágából és jan. 3.-ig marad itt, azt megy is vissza. Tavasszal tuti kimegyek hozzá. Brigiéket kiviszem és szétnézünk, mi a helyzet odakint. Nem olyan jó ez így, hogy külön van a család. Nincs az a pénz, amiért itthagynám a családomat. Csak sajna anyunak ilyen a melóhelye... :(

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/12/06

    Na, ma volt egy fasza kis meeting 2 Synergonos főnökkel. Velem és a Sanyi kollegámmal. Megszüntetik a munkakörünket, mert véleményük szerint ezt a Székesfehérváron lévő Helpdeskes központ is tudja vinni tovább. Azt tudták ajánlani, hogy naponta 10 órát dolgozunk lent Székesfehérváron 8 óra bérért, vagy pedig egy egyáltalán nem biztods projektben dolgozhatunk majd február/márciusban talán, melyenek a munkavégzési helye Pásztón lenne... bakker ott még melegvíz sincs, nemhogy PCk... Egy überLOL az a platz... na mind1. Remélem az anyum el tud helyezni a külügyben engem. Elég szarul érzem magamat most emiatt. Bakker eladtam a jó kis mobilomat, mert hogy kaptam cégest és kettő meg felesleges nekem. Most meg vehetek 5-6k-ért egyet hogy azért legyen vmi... Most az van, hogy CV frissítés küldés jobbra-balra ezerrel... Legalább dolgoztam 3 helyen cirka 4 évet. Tapasztalatot szereztem most legalább és lehet bele fogok kóstolni a munkanélküliség kellemes világába is.

    Legalább az a jó, hogy mellettem van a Brigi, Barbi és a családom... akiket nagyon szeretek. És a jóbarátok, akikből nekem nem sok jutott, bár lehet ez jobb is így.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2004/12/07

    Na, akkor ismét keresek állást. CV-ket küldöm szétfelé 1000-el. Nem egy jó dolog ez, várni a nagy semmire... :(

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/01/05

    BUÉK mindenkinek, akinek még nem mondtam volna. Ja, amúgy érik az első 64 bites rendszerem... Egyáltalán kell ez nekem? Nem tudok szabadulni... visszaeső páciens vagyok... :)

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/01/12

    Na. Tegnap hozzájutottam és összeszereltem életem első 64 bites rendszeréhez. Az összerelése több időt vett igénybe mint maga az installálgatások sorozata... Egy Gigabyte K8NS Ultra deszkán egy A64 3500+ 939 trónol és egy Zalman CNPS 7700Cu a koronája. 1 kilós hűtő.... apám. Ja és 980 rpm-en pörög, meg nem lehet hallani, viszont hűt mint az állat. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a Windows XP 10 perc alatt feltelepült... full install :D aztán a bootolási idő optimalizáció nélkül 20mp fogom a fejemet rendesen... :D Piszkosul gyors ez a bestia. Nemtudom, hogy mit raktak bele, de azt már látom, hogy a full P4 utasításkészlet benne van SSE2 meg ilyenek, az nem jön rosszul. Ja, meg a DX9c full installja 1 percet vett csak igénybe bootolással!!! Olyan gyorsan tömörít és csomagol kifelé ez a CPU, hogy csak na! Játékot még nem próbáltam, mert azok inkább VGA függőek... Viszont egy kicsit kevésnek tartom a 3 GB/sec RAMread-et az AIDAban. Olyan 5-6 GB-nak kellene hogy legyen nem? Mind1, nem lényeg, mert érezhetően gyorsabb a volt csúcs P4-es rendszeremnél.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/01/17

    Szombaton vettem Giannitól egy Gigabyte X800Pro-t. Csak annyit tudtam tesztelgetni, hogy a HL2-t felinstalláltam, és egy überbrutál grafikai beállítást eszközöltem rajta. 1280*1024, 4xFSAA, 8xAniso, max. grafika.... és nem szaggatott! Mint a vaj, úgy siklott. Örülök most ennek a rendszernek. Qrva gyors és rohadt halk is egyben.

    Vasárnap voltunk az Ica mamával (Brigi anyukája), Brigivel és a Barbival a Normafán kirándulni. Jókat sétáltunk, megpörgettem a Barbit és nagyon jól éreztük magunkat. Lehet ott kapni rétest is meg ittunk forrócsokit, meg teát. Egy kicsit hideg volt, elvégre január dereka van....

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/03/07

    Nemrégiben felhívott Maniac innen a PH!-ról és az jól esett. Megkérdezte, hogy vagyok, vagyunk... Killerman és Zsoltee10 ilyen még akit rendes embernek ismertem meg.

    A hétvégén megint fent voltunk a Normafánál, nagyon szép idő volt és húztam a lányokat a szánkón... :) Legalább 2 órát fent voltunk. Lehet ott finom rétest kapni, meg forró csokit. Irdatlan jól csinálják a rétest ott, érdemes kipróbálni, aki még nem tette volna meg annak ajánlom, hogy spurizzon felfelé. Vasárnap kipucoltam az akváriumot és tiszta vizet öntöttem bele. Ma veszek a Barbinak 2 vitorláshalat, mert azzal feldobnám a halállományt is... :D Nagyon szeretem őket.

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/07/04

    Uhm..... jó régen nem írtam ide semmit, bár rengeteg minden történt velem azóta. Tegnap egy kicsit fájó szívvel szétszereltem a gépemet és alkatrészenként adom el. Találok vevőt mindenre remélem. Amúgy tényleg könnyebb venni mint eladni... :) Mondjuk szerencsére tudom, hogy jó helyre kerül a lóvé, mert lakás újítunk fel az álomszép Brigimmel és Barbimmal. Imádom őket. Gépem meg úgyis lehet még, nem igaz? :)

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2005/08/01

    Két hét szabi eltelt. Nagyon maradtam volna még a ''lányokkal'' játszani a Barbival, elmenni még ide oda. Lakást újítunk fel így ez elég sok időt és energiát emészt fel. Holnapután fizu... :) Végre vmi jó is történik...

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2006/01/11

    Idén ez az első blogbejegyzésem. Nem is tudom, hogy mit írjak. Ja, dehogynem szombaton lesz új TVnk, egy Samsung síkképcsöves, 100Hz, 72 cm... egész jó kis masina. Remélem nem lesz vele gond. 75k bruttó a METROban. Építgetem szép lassan az új gépemet is... Már megvan a CPU, házacska, táp. VGAm gariban van...

    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2006/11/23

    Felvettek az új munkahelyemre. Nagyon tetszik, jó a pénz is. Remélem itt maradok most már egy jó ideig, mert az előző cég szarba sem vett ott engem.

    Üdv,
    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • Vikthor

    nagyúr

    2006/11/24

    Imádom a családomat... :) Sok problémával küzködünk (ki nem?), de ennek ellenére tudunk boldogan és szeretetben élni. Nem sokan képesek erre. Van aki piába, drogba vagy bármi másba menekül... Ott keresnek megoldást, amit sosem találnak meg. Sokat tanultam mióta nem élek már a szüleimnél (persze nem laknak messze), megtanultam apa lenni... :D Ha majd megtapasztaljátok, hogy milyen érzés amikor a gyereked odarohan hozzád átölelni, megértitek mi az élet értelme. A jövőnk. S nem pedig cigány módjára a mána élni, hogy majd lesz vhogy. Mert az LOL.

    Üdv,
    Vikthor

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Aktív témák