Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EkSYS

    senior tag

    válasz Matthu #91 üzenetére

    Alapvetően ebben igazad van: "Alapvetően ez egy fényképezőgép és nem videókamera"
    mert ez így igaz is, csakhogy az 5DmkII képminősége/részletgazdagsága és megkockáztatom színhűsége és annak dinamikatartománya is nem kicsit múlja felül pl. az EX1-ét ami tesók között is 1.6-1.8M HUF. Én most szeretnék egy videostudiót nyitni, de annyira elfodrultam már a videókameráktól hogy csuda. Azon kívűl hogy jól néznek ki/ komolynak hatnak - nem sokat érnek egy markII-vel szemben ami egy frankó obival is bőven megáll 1M alatt és nem kerül hozzá 200k-ba a memóriaegység mint az EX1-hez.
    Érdekességképpen egy összehasonlítás 5Dmk2 vs. EX1
    No én ezek után már teljesen voltam abban biztos hogy ex1-et vegyen az aki nagyzolni akar, én minőséget akarok.
    S még egy gondolat: ugye nemsokára jön az 5DmkIII. FullFrame szenzor, állítólag 32MP, és 2db digic X proci, megkapja a 7D AF-ének továbbfejlesztett rendszerét és még néhány frankó dolog. De szerintem ez is melegedni fog a két proc miatt :F

    Azt láttátok hogy csillag köpetik vagy valamiben egy srác 7D-vel milyen tuti kisfilmet csinált?

    Eki - az eredeti

Új hozzászólás Aktív témák