Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz sellerbuyer #845 üzenetére

    Én elhiszem. Én még nem jártam így. Az elmúlt hónapban kb 5 csomagom jött kínából, az utolsó éppen pénteken jött meg. Igaz én mindig csak és kizárólag tracking számmal együtt rendelek. Általában 1 USD alatt van ilyet kérni, így mindig nyomon tudom követni merre jár a csomag. Az persze előfordult, hogy sokára jött meg a csomag, dehát ezt bele kell kalkulálni (ebből nem egyszer az volt, hogy 3 hét után megérkezett Magyarországra a termék, és másik 3 hetet a Magyar vámhatóság ült rajta). Ha valami gyorsan kell azt nem rendelem meg kínából (általában olyankor netről sem).
    Nekem ez a tapasztalatom - persze szabályok is vannak amiket betartok. Csak megbízható bejáratott helyről rendelek - vagy több ezres profi eladótól. Persze nemkizárt, hogy egyszer én is úgy járok majd, hogy hopp vagy kopp (mondjuk akkor paypallal vissza is kérném a pénzt), csak mint említettem NEKEM eddig csak pozitív tapasztalatom volt kínával. (Egyébként by the way én gyártatok is kínában - azzal sem volt még komolyabb gondom)

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák