Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falovas

    aktív tag

    Ha ma lenne az esküvőm, vakarnám a fejem az árakat látván. De tisztában vagyok azzal, hogy ma már ennek ez az ára, nincs is ezzel semmi gond.( na meg ma már egészen más minőséget kap az ember)
    Vissza emlékszem amikor 2000-ben videós után kajtattunk, mekkorát nevettünk a párommal azon, hogy az egyik videós közölte az árat, miszerint egy VHS kazetta 19ezer, két kazetta 20ezer... :)
    Végül is akit választottunk ő a feleségével jött, a klasszik Pana M40-el. Az árra már nem emlékszem. Viszont egy nagyon sajnálatos és szomorú esemény árnyékolja be az emlékeket a lagzival kapcsolatban.
    A sajószögedi videósunk a lagzinkat követő évben egy erdőben öngyilkos lett, mivel állítólag az édesanyja halálát nem tudta feldolgozni. Egy fára felakasztva találták meg. Bocs, nem akartam ünneprontó lenni...de ez van...

    Más téma, 2003-ban 20ezerért béreltem egy Sony digital 8 kamerát amikor nyaralni mentünk Párizsba. Nagyon jól tettem, mert az volt a legjobb nyaralásunk valaha...Az Eurotours-os idegenvezető valami brutál jól tolta az egészet. Végig pörgetett bennünket minden látnivalón. Reggeltől estig kötött programban "zavart" végig bennünket a nevezetességeken, és élvezetes stílusban nyomta az idegenvezetést...Sajna már ez az utazási iroda megszünt. Akkor volt a kafetéria aranykora, amikor még külföldi nyaralásra is lehetett költeni belőle. Hamar megszünt ez a lehetőség.. :(((

    [ Szerkesztve ]

    " Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

Új hozzászólás Aktív témák