Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz _q #14294 üzenetére

    Tökéletesen így van ahogy írod. Nekem nem életem első esküvője lett a legrosszabb hanem kb a 10. A tanulás az ilyen szinusz görbe szerintem; megy felfele aztán visszaesik. Valami olyasmihez lehet köze, hogy mennyire összpontosítasz. Amikor néhány dologról azt hiszed, hogy az már rutinból megy, vagy éppen a fejedben máshogy áll össze mint a valóság, akkor van gond, de lehet, hogy tök más a gond :) Kisfiamnál látom, hogy szerénytelenség nélkül 2-3 évesen úgy szállt fel a biciklire mintha azon született volna. Aztán pár hónap múlva jött egy lejtmenet és esett, kelt. (Előtte soha). Aztán ezen túljutva most megint ott tartunk, hogy saját korosztályában simán benevezném egy bicikli versenyre akár. :)

    Az is benne lehet, hogy amikor az első pár videódat csinálod akkor rámész a biztosra, hogy tuti, hogy meglegyen a felvétel, tuti, hogy éles legyen, nem kell flikkflakk csak egy normális felvétel. Később meg elkezdesz trükközni, kipróbálni dolgokat és az nem mindig lesz arányos a befektetett energiával - sőt.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák