Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuninger

    Topikgazda

    válasz Teasüti #13079 üzenetére

    Szervezni kell magadnak. Összeállni pár emberrel akit érdekel a téma és tanulni egymástól. Melós dolog.

    Fotós haverommal kitűztem célul hogy minden hónapban legalább 1 napot elmegyünk fotózni videózni.

    A "márciusi" az ma hajnalban volt a Gellérthegyen. Meglőttük azt a hidas naplementés felvételt amit már több ezren előttünk. Meló előtti hajnal h5kor kelős kocsival odamenős hidegben állítgatós.
    Én konkrétan BMPCC vs a6300 miatt mentem ki, csak side-by-side-ot lőttem most nézegetem mennyire tudom összehozni. Egyébként egész jól:

    A következő április végén lesz, ráadásul két napos, Káli medencébe megyünk repcemezőben fotózkodni párosan, illetve nekem target hogy kirakjak egy rövid love storys videót 2 percben aminek addig kell megszülnöm a forgatókönyvét. Egyébként annyira közel leszek Taranishoz hogy illene beugranom :P

    Szummázva: sok szervezés tervezés és kreatív gondolkodás kell ha fejlődni akarsz és az otthon megoldható dolgok már nem visznek előre.

    Máshonnan közelítve: ha fizetős melóra akarsz menni, akkor meg csapódj oda valamelyik "profihoz" segédnek / másodvideósnak ingyért. Neki jól jön a segítség, neked meg a tapasztalat és egyébként óriási buli.

Új hozzászólás Aktív témák