Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456z

    őstag

    válasz gyuromoj #8353 üzenetére

    Én ma vettem egy Gt3-at, eddig Gt1 volt. Nem tudnám megmondani, hogy melyik szól jobban, talán a Gt3, de a pálcika miatt nehezebben tudom beilleszteni a hallójáratba, mint a Gt1-et, és utálom az érintésérzékenységét is. Nagyon tetszik mindkettő hangja, bár szinte csak a kádban használom. Izzadást szerintem annyira nem bírja, egyet már kidobtam, nem töltött a dobozból. A másikat a lányom dobta ki, egyik fele halkabb lett. Egyébként ez kb 3 évet jelent. A harmadikat most is használom, ez a fiamé, neki kiesik a füléből, nem használta. Pálcikást többet nem veszek.
    Viszont mindegyik Haylou produkált érdekeset a kodek tekintetében. A fiamé jött meg elsőnek, határozottan emlékszem, hogy aptx-szel csatlakozott. Meg is lepődtem, mert hivatalosan nem tudta, de neten találtam valakit, aki szintén találkozott vele.. Aztán egyszer valamiért újra lett párosítva, és soha többé nem volt aptx, csak sbc. A lányomét soha nem figyeltem, azt nem tudom, amit magamnak vettem, az pedig az elejétől kapcsolható aac-vel párosodott. Viszont most nemrég újra lett párosítva, és az is csak sbc lett azóta. Átköltöztem új telefonra, ott is sbc. Elővettem a kettővel ezelőtti készülékemet, hogy én vagyok e a hülye, de nem, ott a kapcsoló. A Gt3 is csak sbc, ezt eddig nem láttam, de írják. Fogalmam sincs, hogy telefon+Spotify kombóval hallható lenne e a különbség a különböző kodekek között. Összességében szerintem simán éri az 5000 forintot, talán még a rendes árát is, bár nincs összehasonlítási alapom.

    Mondjuk egy W1-et kipróbálnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák