Hirdetés

Aktív témák

  • playdigita

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mindenek előtt remélem, hogy jó helyre nyitom a posztomat, ha nem akkor törölje a moderátor vagy mozgassa a megfelelő helyre, köszönöm!

    Laptop vásárlás előtt állok. Van otthon egy PS4-em és sokat utazok, valamint a munkámban is nagy hasznát tudnám venni, így nem igazán van szűkségem asztali PC-re (igen tudom, hogy sokkal nagyobb teljesítményre képes a PC, könnyebb a fejlesztése és valamivel olcsóbb, de az imént említett okok miatt szeretnék Gamer laptopot venni).
    A kérdésem leginkább azokhoz szól akik rendelkeznek a következő típusú laptoppal, vagy 1-2 szériával régebbivel (ASUS ROG GL552VW-CN151D). Mik a véleményeitek róla? Mennyire megbízható? Ha játékra használjátok (már pedig remélem :) ), akkor mik a tapasztalatok, mely játékokkal játszotok, milyen grafikai beállítások mellett mekkora FPS-el, milyen túlmelegedéssel?

    Olvastam jó sok külföldi oldalt és magyarokat is egyaránt (pl RADIUM.HU http://radium.hu/blog/asus-gl552vw-teszt-review/), de leginkább mindenhol csak a papírformában leírtakat mondják el. Félek attól, hogy van valami a háttérben amit azért az eladások megnövelése érdekében megmásítanak és/vagy elhallgatnak.
    Szeretném tudni, hogy A felhasználó, A gamer milyen tapasztalatokkal bővült a saját gépével kapcsolatban.

    Ahhoz, hogy nagy blama legyen, túl sok a 290k érte (igaz részletben gondolkozok, áruhitel mellett - de akkor is).
    Lenovo Y szériás gépek egyáltalán nem érdekelnek, szeretem az ASUS termékeket és nagyon reményeim vannak ehhez a masinához.

    Leginkább amire használnám:
    - YouTube videó feltöltés,
    - Videó készítés, szerkesztés,
    - Játékok (Witcher 3, Division, World of Warcraft, Heroes of the Storm, meg még egy nagyobb kupac játék, ~2016 első negyedévéig bezárólag).

    A "tesztek" szerint, ez a gép a felsorolt játékokat, majd hogy-nem ultra beállítások mellett képes tartani a FullHD stabil FPS számát (30-50 között), de természetesen ki tudja, hogy a teszt alatt milyen extrákat használta, pl: nagy teljesítményű hűtőpad, további RAMok, bármi.

    Mindenkinek a válaszát előre is köszönöm és remélem tud nekem valaki komoly érdemleges válaszokkal szolgálni!

    Levente

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz playdigita #1 üzenetére

    Szia!

    A kérdésednek van már megfelelő topik, kár volt újat nyitni neki.

    ASUS notebook topic
    Milyen notebookot vegyek?

    Ezt a topikot zárom.

Aktív témák