Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Rover623 #46 üzenetére

    Akkor már csak a fő kérdésre nem válaszoltál. :D De mindezek után már nem is vártam korrekt választ.

    ''CSAK A VAK SZERENCSÉN MÚLIK, HOGY EGY KÜLSŐ TÁP NÉLKÜLI TÁROLÓ MŰKÖDIK VAGY SEM..''
    Azért talán egy direkt usb-re tervezett ibm tokos gyárilag összeszerelt vinyónál nem feltétlenül a vakszerencsén múlik a működés. Valószínűleg nincs akkora kezdeti áramfelvétele sem, mint egy asztali vinyónak.. De egyébként egyetértek, csak konkrétan az én esetemben nem.

    Az újoncos dolgot pedig úgy értettem, hogyha újoncként írt volna be valaki, valószínűleg még annyit sem tudtál volna róla, mint rólam, ezért kevésbé (egyáltalán nem) ''mehetsz biztosra'', hogy kivel állsz szemben, és neki mennyi tapasztalata van a dolog terén. Sajnálom, hogy nem vágod, miért írtam az ''arcot'', és nem értem, miért volt ez kisstílű.. De meg kell hagyni, rendkívül furmányosan sikerült kivágnod magad. ;]
    Befejeztem én is, értelmét nem látom. A hosszas kisérletezés után levontam a tapasztalataimat a vinyó/kábel dologgal kapcsolatban, ezt szerettem volna megosztani itt, mert a tieddel ellentétes tapasztalatok voltak. (mert az én esetemben igenis számított a kábel hossza, és ha szerinted a ''hosszú kábel - nem működik ; rövid kábel - működik, úgy, hogy minden kábelhosszon kívüli tényező ugyanaz'' - premisszákból rossz konzekvenciát vontam le, és még be is szeretnéd bizonyítani, és hülyének/reménytelennek bemutatni, hát azon csak mosolyogni tudok)
    üdv

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák