Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz PHM #1107 üzenetére

    A kedvem nekem is elment, egyébként ez volt a profilom, az egyetlen negatívomat meg az orákulum adta :D

    Egyébként csak eladni jártam oda, de nekem nem volt szimpatikus már az sem, hogy boldog boldogtalan vásárolhatott, tegnap szigorítottam, hogy csak azok licitálhatnak, akik minimum 80%-os pozitívval rendelkeznek.

    Előbb utóbb, egyébként is megtalálna valami tuskó, ebbe a rendszerbe ez kódolva van jelen feltételek mellett :( Többi konkurensnél még nem néztem, de majd megnézem valószínűleg, mert lenne még mit eladni. Lehet majd írok nekik...

    Na írtam nekik:

    "isztelt Vatera Ügyfélszolgálat!

    A mai napon kaptam indokolatlanul egy negatívot. A vásárlóról azt érdemes tudni, hogy:

    "nem ellenőrzött felhasználói" státusszal bírt - ez még nem lenne baj, mások is vásároltak így tőlem, de aztán bonyolódott a dolog, mert:

    Az emailt más néven küldte, a vatera megrendelő lapon megint másnév szerepelt, és ahova küldenem kellett volna a csomagot az már a harmadik név, az első kettő férfi név, a harmadik női, és a negyedik aki utalt volna, az a barátnője volt állítólag, de addig nem jutottunk el, mert, nem utalt, én meg kiosztottam egy negatívot, amit szintén egy negatívval ajándékozott, így hiába volt 27 futó aukcióm, mindet lejárttá tettem, és kezdeményeztem a felhasználói fiókom törlését, mivel lerontotta az addig 100%-os pozitív minősítésemet úgy, hogy arra alapja nem volt, csak a bosszú, amit az én általam indokoltan kiosztott negatívomra adott válaszként. A kérdésem az lenne, hogy nem e lehetne a jogosulatlan negatívot eltávolítani, tekintve, hogy vaterán a felhasználói neve oxxxxxt (XXXXXXXX névről küldi az emailt), az adatlapján már YYYYYYY szerepel mint vevő, átvevőnek ZZZZZZZZ van feltüntetve, az utalást meg a barátnője intézte volna, tehát ez így mindjárt négy különböző név, egy felhasználóhoz. Szerintem indokolt volt az aggodalmam, így szeretném is felhívni rá az Önök figyelmét, hiszen a Vatera számára is nyilván fontos a felhasználóinak a védelme. Amennyiben lehetséges szeretném kérni a fiókom újbóli aktiválását is.

    Tisztelettel : Vas László

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák