Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz kymco #21261 üzenetére

    "Vannak pedofil papok, de arányuk nem magasabb, mint az össz társadalomban... " Ezt most nem értem, ők nem részei a társadalomnak? De gondolom, az összes pedofil arányát hasonlítod a katolikus pedofil papokéhoz. Csakhogy ők papok, akik szentséget fogadtak. És még ők gyóntattak/gyóntatnak másokat?! Ráadásul a pedofíliát szigorúan büntetik a világi törvények. Talán Isten törvényei engedékenyebbek ebben? Merthogy a katolikus egyházfők évtizedeken/évszázadokon keresztül mindent megtettek azért, hogy elkendőzzék ezeket a kínos ügyeket. És ezzel bűnrészessé vált az egész katolikus egyház, hiszen szemet hunyt ezek felett, és hagyták ezek tovább burjánzását, holott már az elején megakadályozhatták volna őket.

    "Te Péter (kőszikla) vagy! Én ezen a kősziklán építem fel majd az én eklézsiámat s azon még a láthatatlan ország (Hádész) kapui sem vehetnek majd erőt." Máté 16:18 Nem én, ők maguk számítják az első pápától, aki szerintük Péter volt, a római katolikus egyházat. Erre írtam, hogy már az első pápa személyéről is hazudtak, hogy így bizonyítsák a Jézussal kezdődő mester-tanítványa láncolat létét, ami hazugság, mert Péter sosem volt pápa. Pétert Rómában éppen hogy kivégezték, eszükben sem volt pápává tenni. De utána is hibádzik ez a láncolat. Többször évekig nem volt pápa, többször volt egy időben két pápa, stb.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák