Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reflax

    tag

    ÜDV!
    Nem láttam ehhez hasonló topicot, így reményeim szerint szabályosan, és jó helyen nyitok topikot!
    Adott egy Sony Xpera XA1. Vettem egy házat magamna emagon. Bedugtam a ház USB csatijkait az alaplapba. Egyszer beakarom dugni a pendriveomat, és nem jó, nem is érzékeli, hát mondom akkor hagyjuk ezt a ház alapi USB portokat, majd hátra bedugom, fel sem ismerte a gép az óta a pendrive-t.
    Nos ugyan így jártam szerintem a telefonnal is, mert az óta megpróbáltam egyszer bedugni a gépre a telót a ház oldali USB porttal. És nem érzékelte semennyire a gép. Aztán bedugtam hátra, és ott sem. Beadta a hangot, hogy csatlakoztattam, de már az is elmúlt az utóbbi időben, mert még a hangot sem adná ki a gép.
    Ma utáa néztem, és letöltöttem az XPERIA Companiont, és azzal helyre rakni valamint USB drivert is töltöttem le hozzá, hát ha. Sajnos nem oldódott meg semmi. Annyival lettem előrébb, hogy kikapcsolt állapotban a lefelé hangerő gomb haszbálatával befagyasztom a talót és érzékeli kikapcsolt állapótában a gép, mert ad hangot. De a Companion nem látja még így sem, ahogy a file kezelő sem. Szeretnék újratelepítést tenni a telefonon, de így manuálisan nem megy, mert nem látja a gép. Adatokat akarok róla feltölteni, hogy elmentsem őket és utána reinstall.
    A vezérlőpult Eszközkezelője látja, hogy csatlakoztatva van, de 43-as hibakóddal ami ezt jelenti: [link] vagyok tájékoztatva, és nem tudok sehogy sem tovább jutni. Remélem valami megoldást siekrül nektek találni számomra!
    Jelenleg egy megoldást tudok, az pedig az, hogy mindent az 50 GB-os Mega tárhelyemre feltöltök és utána onnan le a gépre, de sajnos 32 GB-nyi adatot nagyon nagyon lassan sikerülne feltöltenem 2 megás nettel, a telefon pedig használva van rendszeresen így nem tudom itthon hagyni, hogy majd itt töltődik majd fel amíg munkában vagyok, majd még +x napon át :D

    CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

Új hozzászólás Aktív témák