Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Selynelar

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek,

    A következő jelenségek kezdtek el nyugtalanítani. S szeretném kizárni a táphiba problémáját.
    1. Van egy Enthoo Pro M SE házam. - a két előlapi ventilátorból az alsó lassabban vagy később indul el mint a felső. Olyan mintha nem kapna elég feszültséget,hogy beinduljon. Van,hogy egyszerre elindul a felsővel. Persze mindez cold boot-ból. Ha újraindítom a gépet,akkor egyszerre pörög mindkettő.
    2.Olyan mintha az usb-k nem adnának ki elég feszkót. Vettem a múltkor egy Asus billentyűzetet és rákötöttem a gépre. Az RGB-k se villantak fel. Többszöri újraindítás után sikerült üzemképessé tenni. Persze usb port-ot is cseréltem. A port működik egyébként. (Teszteltem más perifériával). Volt olyan,hogy elindítottam a gépet az rgb is felvillant a billentyűzeten. Viszont hiába ütöttem le bármit nem reagált a gép rá.
    3. Az egér (másik usb portban) néha olyan mintha belaggolna. Megakad asztali használat mellett is.
    4. Van olyan,hogy bármiféle játék közben kilép mindenféle hibaüzenet nélkül. (Ramok memtest-tel tesztelve 0 hiba.
    Alaplapot nem rég cseréltem. Szóval nem hiszem,hogy azzal gond lenne. Bár azt sem tartanám kizártnak.
    5.Van olyan,hogy a hang halkabban szól mint szokott. Újraindítás után újra a régi. Hangszórók tesztelve telefonnal,tablettel. Tökéletesen működnek.

    Valakinek valami ötlete?
    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák