Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Bocsánat, most láttam a linkedet. Akkor ide is beírom. :)

    Biztos igazad van, írtam privátban is, nem kívánok ezen vitázni, nincs is rá időm.
    Nem találtam meg a pendrive -ot, nem tudom hova rakhattam, és ezt csak az átadás reggelén vettem észre, mivel a VGA akkor már régen dobozban volt, és úgy gondoltam, hogy a pendrive is a helyén van. Sajnos még sz¤rni nem tudok ilyen vackot, így nem tok mit csinálni. Tápkábellel nevetséges vagy, én is 1 -et kaptam hozzá,és nem tudom, gyárilag mennyit is adtak hozzá, nem is érdekelt.
    Igen, van sok pendrive -om, de mind céges használatban van, amit nem tudunk nélkülözni.

    Részemről annyit, hogy félretettem neked a VGA -t, és tartottam is, pedig kaptam 2k -val magasabb ajánlatot is 2 embertől is, akik közül az egyik azonnal jött volna érte. Tehát akkor azért mégis jól jártál, ha nem tévedek...Mert mondhattam volna, hogy ne gyere a kártyáért, mert most adtam el magasabb áron. A logika ezt diktálta volna. Inkább örülnél a vga -nak, de mind1.

    Mint mondtam, nem kívánok ezen vitázni, megérdemlem a negatívat és kész. :)

    A lista kezelőinek pedig annyi:
    Eddig kevés alkalommal használtam ezeket az üzlet értékelős topic -okat, de megmondom őszintén nem nagyon érdekelnek, mivel általában nem a valós képet mutatják. Ott van az előző negatívam is, tiszta nevetséges dolog volt az is. És ott még burkoltan ki is mondta Anthony28, hogy át akart verni a procival, megpróbálta kihasználni az akkori tájékozatlanságomat. Így neki visszamondtam az üzletet, ezért kaptam egy negatívat. Hát kérdem én, milyen munka ez??? Már lassan azért negatívat kap az ember, mert nem adta oda neki olcsóbban a cuccot. :W Akkor is kértem ennek a negatívnak a törlését, mert jogtalan volt. Ez azonban azóta se történt meg. Szóval innentől kezdve számomra hitelességét veszítette ez a lista. Jó lenne ha a topic nyitók elgondolkoznának ezen, és privátban tájékoztatnának arról hogy miért nem lett még törölve az a negatívam.

    Ezen felül a mostani panasz 100% -ig jogos, ez egyértelmű, én hibáztam. :R

    Don't Tread On Me

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ombi5 #39 üzenetére

    Nem érdekel a dolog, és nem műveltem semmit. Nem tom mit ugrálsz itt mint a bakkecske, légy boldog a fekete ponttal az jóvan. ;]

    Don't Tread On Me

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ombi5 #39 üzenetére

    Én még kérek magamnak +3 fekete pontot, mivel tiszteletlenül beszéltem a kollegával, meg nem engedtem a kártya árából, meg stb... :C
    Olvasgattam, és röhejes amikért itt fekete pontokat osztogatnak, csak úgy ellenőrzés nélkül. Köszönjük ezt a színvonalas listát... :R

    Don't Tread On Me

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ombi5 #45 üzenetére

    Nem vagy jó vitapartner... Nevetséges vagy... Nem tagadok semmit, csak nem értem ezt a gyerekes viselkedést, mikor már felnőtt ember vagy. Bakkk, isten bizony elmegyek hétfőn veszek valami szutyok pendrive -ot azt elküldöm. :W Már csak azért is.
    Küld a címedet priviben, ezen már ne múljon. Sőtt! Veszek egy tápkábelt is, azt is hozzáteszem, nehogy utána azért sírjál. Ez kész... :DDD

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák