Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Istvan89

    tag

    válasz Oczu #3 üzenetére

    Lasy fórumtárssal volt egy kis nézet eltérés, erre reagálnék

    nem tudom h az összes privát üzenet meglett-e mutatva valamelyik moderátornak (vagy nem tudom ki foglalkozik vele), nagyon sokszor ismételtem már magam még egyszer megteszem, de tovább nemigen érdekel a téma:

    Nos, megvettem egy bizonyos telefont, beszéltünk egy X állapotról a telefonnal kapcsolatban, nem a valóságnak megfelelő állapotban kaptam meg a telefont (ez még bele is fér, elhoztam). a másik része a garancia volt amit elfelejtett hozni, de nem adta a tudtomra h nincs a dobozban, én telefonáltam rá még annyi sem volt benne h hé paraszt itt a gari. Kértem h hozza el csepelre. Nem tette meg (evvel ugy vagyok h nekem se esik a boráros tér útba), nem én csináltam gondot, hanem Ő, neki kellett volna a gari levelet eljuttatni hozzám véleményem szerint, mivel engem ért a kellemetlenség és Ő okozta ezt. 2 hétig néma csend volt, nagy kegyesen rám ír, h borároson vegyem át. És megint minden előlről kezdődött a gari átvétele miatt, a végén mondta h lefénymásolja, de hát számomra az olyan mintha mondjuk suliba is fénymásolnám az igazolást, ami ugye nem ér semmit. Kb 4 napja eladtam a telefont, mondtam neki h így már nem kell a gari, kiakadt és itt artunk. Ja az elfelejtettem, h a vége fele, feldobta h postán elküldi, de akkor már nem volt meg a telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák