Hirdetés

Aktív témák

  • PengeEmber

    újonc

    Sziasztok 👋! Azért fordulok hozzátok mivel szükségem lenne 1 darab UPC WI-FREE Bejelentkezési adatokra.
    Ha esetleg lenne valakinek egy felesleges helye amit nem használ annak előre is köszönöm a Bejelentkezési adatokat.
    Miért lenne szükség? : Azért lenne szükségem erre, mivel otthonom tol távol vagyok és nincs nagyon lehetőségem netezni, de vannak pontok ahol elérhető a(z) UPC WI-Free. De nekünk nincs UPC szolgáltatásunk ezért nincs ilyen lehetőségünk.

    MI célból? : Arra a célra lenne szükség hogy időnként be tudjak jelentkezni Facebook, Instagram, Messenger en. Például kép feltöltés.

    Ha lenne esetleg valakinek kérem E-mail-on keresztül jelezzétek nekem.
    E-mail: hu.mariopilis@gmail.com

    Előre is köszönöm szépen mindenki segítségét, válaszát.!

    Üdvözlettel: Kovács Márk Márió ¦ Ezt a bejegyzést telefonról írtam ezért nem figyelve esetleges helyesírási hibára, avagy szerkesztés, díszítésre.

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz PengeEmber #1 üzenetére

    Ezek a hozzáférések nem azért védettek felhasználói névvel és jelszóval, mert a UPC sóher és drága neki az ingyennet, hanem mert a felhasználók felelősek azért, amit ezzel a hozzáféréssel elérnek. Ha ezt az elérést tovább adják neked, a TEK attól még az ő ajtajukat fogja berúgni hajnalban. Ki lenne olyan hülye, hogy egy idegennek hozzáférést ad saját nevében az internethez?

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    Egyetértek az előttem szólóval, ilyen adatokat idegeneknek kiadni meglehetősen kockázatos, ezt senkinek sem ajánlom. Túl ezen pedig maga a topik is felesleges, ez a kérdés elfért volna a UPC topikban is, szóval ezt zárom.

    Nem mellesleg pedig egy UPC mobil előfizetés mellé kaphatsz saját WiFree azonosítót is, vagy ~1500Ft-ért cserébe van 1GB mobilnet a Telekomnál, amit feltöltőkártyás előfizetés mellé rendelhetsz, és időben nincs is korlátozva, addig használhatod még az 1GB tart. Továbbá vannak olcsó flottás lehetőségek is, szóval ennek az egésznek semmi értelme, a mobilnet már bárki számára elérhető és nincs aranyárban, ha csak nem azon akarsz torrentezni.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák