Hirdetés

Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    No nekem is meghozták ezt a kütyüt.
    Meg is volnék vele elégedve szinte 100%, de egy valami borzasztóan idegesít.
    A távirányítója.

    Én még ilyen elcseszett valamit még életemben nem fogtam. :((
    Olyan nehéz vele "távirányítani", hogy az már felér egy direkt kicseszéssel. Konkrétan arra gondolok, hogy olyan erővel kell megnyomni egy-egy gombot, hogy csináljon valamit, mintha éppen egy diót akarnék feltörni pusztán a két ujjam segítségével. Ez persze makacs kézfájáshoz vezetett kb. 1/2 nyomkodást követően. :O

    Szerencsémre tudtam beszélni azzal aki kihozta a UPC-től a cuccost. :C (Valamit nem adminisztrált le amikor beszerelte, így visszajött) Mondtam is neki a távirányítós problémámat. :W

    Két javaslata volt:
    1. Elem csere. :F
    2. A készülék elforgatása kb10-20°-os szögben :Y . Ok: túl közel van az LCD TV-hez (konkrétan balra tőle 3cm-re) és bezavar, mármint az LCD tv. :F

    Hát nem tudom, hogy ennek van é valami igazság tartalma de tény, hogy most már nem kell izomból nyomkodni a távirányítót, de még mindig nem az igazi. Tízből kétszer nem veszi, hogy nyomkodom. Arról már nem is beszélek, hogy így azért nem egy épületes látvány az egész... :DDD

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Aktív témák