Hirdetés

Aktív témák

  • seredy

    tag

    Nekivágtam en is, a vizsgán 63% lett, szóval bukó, úgy alakult az élet, hogy kevéske egybefüggő szabadidőm volt, úgyhogy a videókat se tudtam úgy pörgetni... a pótvizsgára keszulok, mostmar nyomom a videókat, baromi érdekes, most kezdődik a JavaScript, nagyon izgalmas az egész! Sok közöm nincs az informatikahoz, de nagyon le tud kötni az utóbbi napokban.

    a kormány részéről viszont baromi nagy blöff volt ez az egész tanfolyam. A Fb-csoportot nézegetve meg az átlag magyar ember informatikai ismereteit elkepzelve ezzel a nagy többség nem nagyon tudott újratervezni semmit se. Többet értek volna valami más jellegű online kurzussal az emberek, mittudomen, könyvelői alapok, pályázatírási alapok, akármi, ami talán könnyebben csuszik és akkor is lehet kezdeni vele valamit, ha az embernek nem fekszik az informatika. Szerintem középszintű angol azért beugró lenne ebbe a világba, gondolom, előbb-utóbb nagy hátrányba kerül az, aki ezzel el van maradva. A nyelvtudás itthon a béka segge alatt, tudjuk. A vizsga meg sztem baromi komolytalan volt azzal, hogy naponta módosult a vizsgaidopont, lerohadt a szerver, ha és végig lehetett guglizni meg konzolozni az egészet.... persze, a programozó is a stackoverflow-n jar-kel, de azért az ciki, ha annyi energiát se képes beletenni az ember, hogy egy több itteni felhasználó által alapozónak mondott kurzushoz keresőt kell használnia, de nyilván az magánvélemény.

Aktív témák