Hirdetés

Aktív témák

  • ToxelKe

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szerintetek meghalt-e az alaplapom vagy valami más gond lehet?

    A helyzet úgy fest, hogy az előző videókártyám eléggé elhalálozó félben volt, vagy legalább is úgy tűnt.
    A játékok max 1-2 fps-el futottak annak ellenére, hogy aznap még teljesen jól ment, addig ameddig nem kapott egy fagyást a gép onnantól nem bírt be bootolni a windowsig csak úgy hogy újra telepítettem a gépet.
    De ezek után a vga drivert sem bírtam feltelepíteni, mert mindig befagyott egy fekete képpel a gép, mikor telepítettem.

    Ezért vettem egy MSI GTX 1050 Ti-t.
    Mikor belepattintottam a gépbe akkor az fogadott, hogy a boot splash logonál vagy alaplapi logó cuccnál ( ki hogy nevezi) befagy és nem reagál a gép semmire se, a billentyűzetet sem érzékeli. Így a bioszig sem tudok eljutni.
    Visszaraktam a régi videokártyát hát ha azzal még talán elindul, de most már azzal is, pont ugyan az van, hogy pont ott befagy és tehetetlen vagyok.
    Mindennel szórakoztam már, a CMOS resettel is, azzal hogy kiszedtem a biosz elemet, ramokat, merevlemezeket, amit csak lehet, de sehogy sem bírom működésre bírni a gépet.
    Még hozzá tenném, hogy az alaplapon pirosan világít a boot_device_led.

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz ToxelKe #1 üzenetére

    Szia!

    Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

    Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

    Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

    Ezt a topikot pedig zárom.

Aktív témák