Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3301) Winner_hun válasza Parci (#3297) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Mikor, hol lehet bugkeresésre jelentkezni?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3302) pd válasza pd (#3293) üzenetére

pd
(tag)

Megoldódott időközben, úgyhogy tárgytalan a dolog. Köszönet!
Egyébként hajrá, egyetlen új dolog bevezetése sem megy zökkenőmentesen.

(#3303) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

Kalandornak bedagadt a feje:

Ctrl+F5 nem segített, a többi kép jó. Firefoxban és Chrome-ban is rossz.

(#3304) tkesy

tkesy
(PH! addikt)

Olyan hibába botlottam, hogy csak az e-mail címre érkezett meg a vevőm által indított értékelés, az oldalon belül a "HARDVERAPRÓ"-tól a mai napig nem jött semmi... :F
Az e-mail-ból indítva meg tudtam erősíteni a vásárlás tényét ,-majd végre is tudtam hajtani az értékelést,- és erről már a rendszer küldött értesítést...
A hirdetés jegelve volt az értékelés indításakor...

[ Szerkesztve ]

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#3305) Kicsirics77

Kicsirics77
(PH! kedvence)

win7 64bit ff 27.0.1
cache ürítés után nem tudom az eladót értékrlni.nem aktív az értékelés gomb,lehet oka az,hogy a hírdetés már archív?

iPhone--›iPad--›iMac

(#3306) canniball válasza Kicsirics77 (#3305) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

"Az archivált hirdetések már nem listázódnak és itt nem is lehet értékelni, ezért javasoljuk az eladóknak, hogy az értékelés megkezdéséig jegeljék a hirdetést, és csak utána archiválják."

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#3307) Kicsirics77 válasza canniball (#3306) üzenetére

Kicsirics77
(PH! kedvence)

:R

iPhone--›iPad--›iMac

(#3308) adamka16

adamka16
(PH! addikt)

Sziasztok!

Vettem egy Pc házat Seraf22 kollégától, meg is érkezett a cucc, rákattintottam, hogy értékelni akarom, de az eladó nem kapott értesítést erről. utána tudnátok nézni nekem?
Erről lenne szó:

http://hardverapro.hu/apro/coolermaster_n200_dobozaval_csavarokkal_ket_darab_gyari_12-

(#3309) tkesy válasza adamka16 (#3308) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)

Nézze meg az e-mail-ei között... nálam is ez volt, pár hsz-el fentebb olvasható pont

[ Szerkesztve ]

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#3310) adamka16 válasza tkesy (#3309) üzenetére

adamka16
(PH! addikt)

De elvileg nem csak email értesítést kap, hanem privát üzenetet is a "Hardverapró"-tól. Vagy tévedek?

(#3311) cidalain

cidalain
(PH! addikt)

Kedves Apródok!
A mai napon egy vevőm indított egy értékelést. Megjött az üzenet a gépháztól, hogy erősítsem meg.
Ezt meg is tettem (sikeres visszajelzéssel), de nem jött meg a következő üzi a gépháztól, amiben a vevő értékelő űrlapjának linkje lenne, így nem tudom értékelni...
A vevő rendben tudott engem értékelni, a pirosai már látszódnak az adatlapomon.
A hirdetés még aktív.

Mi a teendő, hogy a vevőnek oda tudjam adni a megérdemelt értékelést?
Privátban hirdetéslinket, vevőnevet, megerősítő linket tudok küldeni.
Köszönöm.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3312) tkesy válasza adamka16 (#3310) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)

nem tévedsz, de ha kapott értesítést e-mail-ben, akkor onnan vissza tudja igazolni, és meg tudjátok csinálni az értékelést...

(#3313) adamka16 válasza tkesy (#3312) üzenetére

adamka16
(PH! addikt)

Csak emailben kapott értesítést, privátot nem. Most már minden oké elvileg! :R

(#3314) pd válasza adamka16 (#3313) üzenetére

pd
(tag)

Pont ugyanez volt nálam is pár napja, csak email ment az eladónak privát nem. De legalább hasznát vesszük a redundás rendszereknek. :)

(#3315) Atke

Atke
(senior tag)

Nem tudom meghosszabbítani a hirdetésemet. Ezt most frankón bebuktam??? 2010-04-22 16:41élő aktív hirdetés 6000+megtekintés és 300+ hsz. Kérem hogy egy moderátor keressen meg és segítsen a problémát megoldani.

/// KÁBELFÉSŰ /// Kábelharisnya /// Egyedi kábelek készítés ///

(#3316) Parci válasza Atke (#3315) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nem fog külön megkeresni senki, viszont itt publikusan meg lehet oldani a problémát. csak ugye több infó kéne, azaz, mit csináltál pontosan és hol akadtál el?

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#3317) Atke válasza Parci (#3316) üzenetére

Atke
(senior tag)

az a probléma, hogy ma lejárt 16:41 kor és nem tudom aktiválni, mert kiírja hogy nem lehet ingyen, de már hetek óta kb 3X fizettem érte. amivel nincs is baj, de nem akarom elbukni....

(#3318) Parci válasza Atke (#3317) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

na:
- nem fogod elbukni, bármilyen rég lejárt hirdetés újra aktiválható egy ideje, szóval csak átmeneti a bug, emiatt ne aggódj
- viszont van valami bug ezzel, lásd előző pár hozzászólást. keressük az okát
- olyan nincs, hogy már vagy 3x fizettél és nem történt semmi, gondolom, hogy jelezted volna pontosan, hogy kivizsgálhassuk

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#3319) Atke válasza Parci (#3318) üzenetére

Atke
(senior tag)

Mikor fizettem akkor jó volt, de most nem ajánlja fel a fizetés lehetőségét

(#3320) Parci válasza Atke (#3319) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

akkor ez ugyanaz a bug lesz, mint amit a többiek is jeleztek. sajnos beteg a programozó, de tud róla, ma már rajta volt elvileg. a lényeg, hogy egyrészt javítva lesz, másrészt nem fog "megszűnni" a hirdetés, bármilyen régit lehet újra aktiválni és hosszabbítgatni.

(#3321) Atke válasza Parci (#3320) üzenetére

Atke
(senior tag)

Az jó hír... és lehet tudni előreláthatóan hogy meddig marad így?

(#3322) Parci válasza Atke (#3321) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

remélhetőleg már holnap javítják

(#3323) cidalain válasza cidalain (#3311) üzenetére

cidalain
(PH! addikt)

Ja, hogy ide kellene beirni a hivatkozast is...
Ennel a hirdetesnel nem tudom ertekelni a vevomet: [link]
O volt a vasarlo: [link]
A vasarlo ertekelese megjott, en viszont nem kaptam meg az ertekelo urlapjanak a linkjet pu-ben. E-mail ertesito sem jott.

Gondolom a fennti adatok alapjan kikereshetoek az adatok, es ha meg lehetne kapnom a linket az jo lenne.
Koszi

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#3324) vinibali válasza Atke (#3315) üzenetére

vinibali
(PH! addikt)

+1
várom a megoldást én is :R

BIOS írás, helyreállítás, törlés, mentés! http://vinibali.x3.hu/bios.html

(#3325) Parci válasza Atke (#3315) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

szolgálati közlemény!

elvileg javítva lett a hosszabbítás/reaktiválás, kérek mindenkit, hogy próbálja meg ügyesen!

(#3326) Superhun válasza Parci (#3325) üzenetére

Superhun
(PH! addikt)

Üres kosár fogad. :(

(#3327) Parci válasza Superhun (#3326) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ehh... :(

viszont légyszi kérek minden infót: mit hosszabbítasz (linkkel), milyen böngésződ van, mit csinálsz, mi történik?

(#3328) Superhun válasza Parci (#3327) üzenetére

Superhun
(PH! addikt)

Böngésző: Chrome 33.0.1750.117 m
Hirdetés: [link]

Mit csinálok:

1. Hirdetéseim adminisztrációja
2. Archív hirdetések
3. Opciók lenyit a hirdetés alatt
4. Hirdetés státusza legördülő menüből kiválasztom az aktívot és rányomok az OK-ra
5. Kapok egy popupot:

"Ezt a hirdetést már kétszer ingyenesen meghosszabbítottad, további hosszabbítás egy minimális díj ellenében lehetséges. Szeretnéd most meghosszabbítani?"

Bezár és OK gombok vannak, rányomok az OK-ra.

6. A kosár fogad, így:

[ Szerkesztve ]

(#3329) Parci válasza Superhun (#3328) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

köszi!

(#3330) Rycki válasza Parci (#3329) üzenetére

Rycki
(újonc)

Engem is ugyan ez fogad.

Böngésző: FireFox 27.0.1
Hirdetés: [link]
Sorrend.

1. Hirdetéseim adminisztrációja
2. Archív hirdetések
3. Opciók lenyit a hirdetés alatt
4. Hirdetés státusza legördülő menüből kiválasztom az aktívot és rányomok az OK-ra
5. Felugró ablak.

"Ezt a hirdetést már kétszer ingyenesen meghosszabbítottad, további hosszabbítás egy minimális díj ellenében lehetséges. Szeretnéd most meghosszabbítani?"

Bezár és OK gombok vannak, rányomok az OK-ra.

Ezután üres a kosár :O :O

[ Szerkesztve ]

(#3331) pepe091

pepe091
(MODERÁTOR)

Nem olvastam vissza. Fentebb már jelezte Winner_Hun. Nálam ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

(#3332) canniball válasza pepe091 (#3331) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Nálam is ilyen (FF25).

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#3333) Parci válasza Rycki (#3330) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

okok, leadtam a bugreportot, de tartok tőle, hogy már csak holnap lesz belőle valami. nehéz szülés ez. :(

(#3334) Rycki válasza Parci (#3333) üzenetére

Rycki
(újonc)

Türelemmel várunk :R

(#3335) Parci válasza Rycki (#3334) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

most próbáljátok.. :)

(#3336) Rycki válasza Parci (#3335) üzenetére

Rycki
(újonc)

Nekem most sikerült :C Kösszi :R

(#3337) Superhun válasza Parci (#3335) üzenetére

Superhun
(PH! addikt)

Most megjelent a kosárban a szolgáltatás. :R

(#3338) Atke válasza Parci (#3335) üzenetére

Atke
(senior tag)

Nekem is jó. Hallelujah!

(#3339) fi:zi'k

fi:zi'k
(PH! nagyúr)

Nem tudom, hogy bug-e, de oldalt az ajánlóban többszörözve (2-4x) jelennek meg a boltok:

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3340) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)

Nem mintha nagyon zavarna, de a rang nincs szinkronban a két oldalon. A ph-n már kedvenc vagyok, a Ha-n "csak" addikt.

!!!!! Eladó Yamaha NC444 center, 38 000 Ft !!!!!

(#3341) Parci válasza fi:zi'k (#3339) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

kösz, ki is szedetem ezekről az oldalakról az egész boxot eleve

(#3342) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

Privátnál (és ha jól rémlik akkor hozzászólásoknál is) nincs a Szerkesztés után egy üres sor, egyből az üzenet szövege jön.

(#3343) Parci válasza Winner_hun (#3342) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ezeket fel sem írom, nem tudom, hogy valaha eljutunk-e oda, hogy pixelvadásszunk az ilyesmire :(

(#3344) fricz19

fricz19
(őstag)

most upoltam 3-t(igazság szerint kettőt de az egyiket háromnak vette) erre ez fogad:
"A mai ingyenes UPjaid már elfogytak, de holnap újra 5 ingyenes UPot használhatsz fel."
UP log-ban is csak 3 szerepel

[ Szerkesztve ]

(#3345) Winner_hun válasza Parci (#3343) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

R6-os motor alatt nem lesznek gondok:P;)

(#3346) z123456789

z123456789
(PH! addikt)

Sziasztok!

Nem tudom hogy ez bug-nak számít-e vagy sem, de kaptam egy piros pontot (mondván, hogy ez ugyan úgy működik mint a mostani pontozós rendszer).
Viszont a hirdetése, lassan lejár, és még nem kaptam meg a pontokat.
Van még egyéb más teendő ezzel, vagy várnom kell?
A felhasználó nem válaszol a levelemre sem. (Amiben megkértem hogy inkább értékeljen az új módszerrel).

Előre is köszönöm!

(#3347) KisBundi

KisBundi
(őstag)

Sziasztok! Ma reggel egyik hirdetésemet kiemeltem (paypal), de még mindig nem lett kiemelve! :F
A paypal a pénzt levonta, de a prohardvertől nem kaptam levelet!

(#3348) zoltan6

zoltan6
(őstag)

uppolás,vagy hirdetésem adminisztációja feliratra kattintva oldalt az ajánlóban dupla,tripla hirdetések.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#3349) Winner_hun válasza z123456789 (#3346) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Rég be kellett volna már zárni azt a topikot. Anno ki is volt írva hogy 1-2 napig még megy, aztán több hét után lekerült az a szöveg és azóta is megy a topik.. néha érdekes oda benézni hogy kik értékelnek ott, de az aprón meg nem...

(#3350) z123456789 válasza Winner_hun (#3349) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Köszi.

Belinkelem ezt a hsz-ed, remélem hatok rá így. :F

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.