Hirdetés

Aktív témák

  • Dicker

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom jó helyre írok, de egy apróbb észrevétel a PH III/11/10-el kapcsolatban:

    - (Számítógépes játékok accountja (hozzáférés, regisztráció, felhasználói fiók) és az azokhoz kapcsolódó játékok, melyek nem használhatóak a fiók nélkül (bővebben), illetve (tipikusan az ún. MMORPG) játékokban használatos virtuális tárgyak (karakter, pénz, egyéb).)

    Nem tudom miért, de le van korlátozva PC accountokra a szabály maga, azon belül is játékokra. Így elég szűk körben értelmezhető, jelenlegi formája szerint Xbox, Nintendo, vagy Playstation account értékesíthető, esetleg Google, vagy iOS szintén, de akár más nem játékokkal foglalkozó számítógépes account is, legyen az filmek például. Amennyiben a felsoroltak sem értékesíthetőek, akkor némi módosításra szorul.

    Ahogy én látnám helyesnek, a legegyszerűbben:

    - (Hozzáférés, regisztráció, felhasználói fiók, és az azokhoz kapcsolódó játékok, és szoftverek, vagy bármilyen más tartalom, melyek nem használhatóak a fiók nélkül (bővebben), illetve (tipikusan az ún. MMORPG) játékokban használatos virtuális tárgyak (karakter, pénz, egyéb).)

    Bonyolultabban, pedig részletezni kellene, de az felesleges.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák