Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Sziasztok!

    Van arra mód, hogy a saját apróhirdetésbe, illetve aprós saját hozzászóláshoz is tegyetek "Jelentem" opciót?

    A problémám az, hogy egy-két napja belefutottam abba, hogy a saját, amúgy jegelt, értékelésre váró apróhirdetésemből írni akartam a vevőnek és véletlenül az "Új hozzászólás" gombra nyomtam a "Privát" helyett. Ez önmagában nem probléma, ha épp nem bug-os a Hardverapró üzenet- és hozzászólásküldő felülete, de éppen az volt, tehát szerkeszteni nem tudtam a rendelkezésre álló időn belül (végtelen karikázás fekete felület előtt), így kénytelen voltam a Moderátort keresek a Fórumhoz-topikban kérni a téves helyre került üzenet törlését.

    Persze megkaptam, hogy miért nem használom a "Jelent" gombot - azért, mert saját aprónál nem találok ilyet, amúgy jogos észrevétel lenne. :)

    Szóval nyilván ritkán, de lenne igény erre is. :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák