Hirdetés
- Milyen egeret válasszak?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Melyik tápegységet vegyem?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Még egy körre elviszi a Raptor Lake-et az Intel
- Projektor topic
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- OLED monitor topic
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
hapakj
őstag
Én úgy vagyok vele, hogy még várok 3 évet, hogy az alap iPhone 17-t olcsón megvéve letudjam cserélni a 12-met. Szoftverfrissítés addig kitart

-
wjbhbdux
veterán
-
tomp
félisten
II. János Pál pápa tér.
Nem biztos, hogy CGI-al csinálták. Lehet valódi táblák is.
Netflix is valódi táblákkal szokta átnevezni a Keletit.
Amúgy a kézi irányítás elárulja, hogy az éjszakai üzemzárás után forgatták.
-
ddaydome
senior tag
Nekem nem jött àt most sem. Akinek i13 vam, annak nem eri meg meg vâltani.
Azoknak az iPhone használóknak van igaza, akik kb. 6 évente vàltanak.
Évente kb. 5÷ az előrelépés. -
hapakj
őstag
-
tomp
félisten
-
hapakj
őstag
Hmmm, szerintem eléggé egyértelmű, hogy nem a 12-n próbáltam tapizni, mivel nincs rajta...
A "trendi" képernyőbe vagy bekapcsoló gomba építettekkel próbálkoztam, hát egyáltalán nem tűntek gyorsabbnak összességében. Nekem kényelmes, hogy nem kell azonosítással vesződni, hanem csak megtörténik.
-
metaa
tag
-
hapakj
őstag
-
#42308056
törölt tag
-
#42308056
törölt tag
Samu A72-m van, amit azzal műveltek a frissítésekkel...
-
R a y
senior tag
-
hapakj
őstag
Igen, nem rossz telefonok, de abszolút túl vannak árazva. Kb a 2 éves modell olcsóbb boltból már megéri, s még így is tovább fog szoftvertámogatás kapni mint sok droid.
Bár a Google a Pixelekkel, meg ahogy hallom a Samsung is szépen felzárkózott ilyen téren, ami dícséretes. -
#42308056
törölt tag
Hát azért 400 az alapért elég meredek. Elég lenne nekem de ennyiért... Nyilván megvannak az előnyei de a feléért már olyan droidok vannak hogy kettéáll az ember füle.
-
hapakj
őstag
-
murrayd
csendes tag
Engem pl. nem zavar a 60 Hz (az üzemidő fontosabb), de ott van az USB 2.0...
-
hapakj
őstag
-
hapakj
őstag
Én tisztába vagyok a hátrányaival, nekem simán a szoftvertámogatás az előnyök, meg hogy egy kézben van az egész az ökoszisztéma is olyan tiszta.
Nekem az kiábrándító inkább, hogy 4 éves telefonra, már vagy 1 évre nincs már biztonsági frissítés, meg minden telefonon gyártói account, google account, galéria, google photos. Olyan redundánsnak tűnik. -
scyllarus
veterán
Nézőpont kérdése. Nekem pl. nem kell a lassú FaceID, ha kifut az SE 2022, nem tudom, mit veszek majd.
-
DS39
nagyúr
Akinek nem kell, ne használja. De nekem nagyon kézre esne és az Ipadban már ott a technológia évek óta.
A technológia 10+ éve adott, nyilván nem ez van a hiánya mögött. Ők ezt tekintik kényelmi funkciónak.
Androidon én már utálom tapizni hol oldalt, hol a kijelzőt, van hogy nem érzékeli jól.
Ez a ránézel, és kész gyorsabb. -
klaya86
őstag
Tavaly is szánalmas volt már, és még most is megmerték lépni, mondjuk ha veszik, bolondok lennének drágábbra cserélni.
Nyilván a részükről is érthető,a profitmaximalizálás a cél. Ez viszont eléggé minősíti is az Apple felhasználókat. Picit olyan szaga van, hogy alma legyen a hátulján, hogy lehessen villogni, a többi nem számít,mindegy hogy milyen "szar" valamiben. Ezt természetesen látja a Apple is...
-
Elit3Zotya
addikt
Tavaly is szánalmas volt már, és még most is megmerték lépni, mondjuk ha veszik, bolondok lennének drágábbra cserélni.
-
Sys85
veterán
a színek így a promóképeken jól néznek ki
de a többi "újítás" megint csak a szokásos fingreszelés, még ha ezzel az exponálógombbal most vissza is hoztak egy régi és hasznos feature-t (ami már az S60-as nokiámon is volt, úgy 2009-ben)
továbbra is azt mondom, hogy elég lenne csak 2 évente kijönni új modellel, a köztes évben meg elég lenne csak bedobni pár új színt
és ha az apple ezt meglépné, akkor nyomban követné őket a Samsung meg a többi is
”és ha az apple ezt meglépné, akkor nyomban követné őket a Samsung meg a többi is”
Ebben azért én nem vagyok olyan biztos.
Szerintem a többi gyártó inkább a piaci lehetőséget látná benne, “majd jól lenyúljuk a vevőket, mert mi újabbat adunk minden évben, nem csak kétévente”.Ha maradt volna az Apple az “S” jelzőnél, akkor könnyebben emészhető lenne sokak számára (még ha csak szimpla pszichológia is ez az egész), hogy nem jön minden évben akkora ugrás csak 2 évente, így viszont minden évben nagy a várakozás amit nem nagyon tud (vagyis inkább nem akar) megugrani az Apple.
-
bollokcs80
Korrektor
-
victorhun7
tag
-
tomp
félisten
-
ilor14
aktív tag
-
Maxxy10
addikt
Értem én, hogy 2024 végén más gyártó nem merne ilyet húzni de viszont az ismerőseim 80% aki iPhonet használ annak mind energiatakarékos üzemmódban van a telefonja ami 60hz-re rakja a kijelzőt. ( Nyugodtan javítsatok ki ha tévedek
)Szóval a többségnek ez nem mérvadó. Nekem pl essential
-
K0vasz
aktív tag
a színek így a promóképeken jól néznek ki
de a többi "újítás" megint csak a szokásos fingreszelés, még ha ezzel az exponálógombbal most vissza is hoztak egy régi és hasznos feature-t (ami már az S60-as nokiámon is volt, úgy 2009-ben)
továbbra is azt mondom, hogy elég lenne csak 2 évente kijönni új modellel, a köztes évben meg elég lenne csak bedobni pár új színt
és ha az apple ezt meglépné, akkor nyomban követné őket a Samsung meg a többi is
-
Ádám16
addikt
Nem értek egyet. Huawei Mate 20 Pro-m volt, és nagyon sokszor hasznos volt az ujjlenyomat szenzor a 3D-s arcazonositas mellett.
A készülékhez: komolyan, égetném a pénzem, de idén is indokoltatlan lenne az új szériára.
60 hz, gagyi színek, 128 GB induló tárhely, egyszerűen ez lufi számomra ismét.
A Pro modelleknél is alig van újdonság, egy 15 Pro lesz ennek a vége így majd erősen kifutó áron a 13 mini helyett tavaly volt pár helyen jó deal 14 Pro-kra. -
R a y
senior tag
-
DS39
nagyúr
...egy ujjlenyomat olvasóról nem is beszélve.

A kamera (és úgy egyébként a sima modell) érzésre többet fejlődött. Az AI funkciók engem nem nagyon izgatnak, az viszont megütötte a fülem, mikor Craig csak úgy odavetette, hogy ez amúgy egy ingyenes(!) szoftverfrissítés. Azért ezzel adnak egy pofont a Samsungnak. Főleg ha az EU-ban is elérhető lesz.
Az iOS 18 mikor lesz elérhető?
A 3D-s arcazonosítás mellett felesleges még az is.
Ez akkor jöhetne szóba szerintem, ha dobnák a kivágott kapszulát.
-
zzola
titán
...egy ujjlenyomat olvasóról nem is beszélve.

A kamera (és úgy egyébként a sima modell) érzésre többet fejlődött. Az AI funkciók engem nem nagyon izgatnak, az viszont megütötte a fülem, mikor Craig csak úgy odavetette, hogy ez amúgy egy ingyenes(!) szoftverfrissítés. Azért ezzel adnak egy pofont a Samsungnak. Főleg ha az EU-ban is elérhető lesz.
Az iOS 18 mikor lesz elérhető?
Szeptember 16-tól, másik topicban írták...
-
DS39
nagyúr
Ja, legalább egy 90 Hz-s panelt kaphatna.
De most legalább a cucc kapott egy komolyabb upgrade-t, így aki nem érzékeny erre, hogy 60 Hz, annak ez a telefon jobban megéri, mint a Pro modellek.
-
CarryPotter
tag
Ezek a színek így képen elég kiábrándítóak. A fekete meg a fehér elmegy, de a másik három viccnek is rossz. Na mindegy. Mondjuk én azért örülök ennek a szériának, mert így a 13, 14 ára még jobban beszakad, ha esetleg kedvet kapnék egy 6,1" kijelzővel szerelt iPhone-ra. A 13 pirosa meg zöldje valami elképesztően jól néz ki még mindig.
Ízlésről vitatkozni még mindig nem menő. Szerintem pl.a zöld kifejezetten királyság, simán vállalnám, persze így képről.
-
bollokcs80
Korrektor
...egy ujjlenyomat olvasóról nem is beszélve.

A kamera (és úgy egyébként a sima modell) érzésre többet fejlődött. Az AI funkciók engem nem nagyon izgatnak, az viszont megütötte a fülem, mikor Craig csak úgy odavetette, hogy ez amúgy egy ingyenes(!) szoftverfrissítés. Azért ezzel adnak egy pofont a Samsungnak. Főleg ha az EU-ban is elérhető lesz.
Az iOS 18 mikor lesz elérhető?
-
koxkids
őstag
-
joelke HU
őstag
Ezek a színek így képen elég kiábrándítóak. A fekete meg a fehér elmegy, de a másik három viccnek is rossz. Na mindegy. Mondjuk én azért örülök ennek a szériának, mert így a 13, 14 ára még jobban beszakad, ha esetleg kedvet kapnék egy 6,1" kijelzővel szerelt iPhone-ra. A 13 pirosa meg zöldje valami elképesztően jól néz ki még mindig.
-
klaya86
őstag
-
R a y
senior tag
-
Sys85
veterán
Gondolom ez már nem 60hz, létezhet hogy még is..
Biztosan maradt 60Hz-en, különben nagyban kommunkálták volna a Pro Motion feature-t.
-
zzola
titán
-
Pyxee
csendes tag
Jól láttam, hogy az Iphone 16 bemutató végén a videót Budapesten vették fel? Pl. 4-es metró biztosan feltűnik, de a Hősök tere is egy pillanatra.

-
bigrock
addikt
Nyelvtannáci ON: a második egy kutya nem "egykutya" akart lenni?
-
Maxxy10
addikt
Gondolom ez már nem 60hz, létezhet hogy még is..
Még mindig 60hz
-
Elit3Zotya
addikt
Gondolom ez már nem 60hz, létezhet hogy még is..
-
syIex
nagyúr
Kíváncsi leszek mikor mutatkozik meg az AI itthon...

-
Graphics
Jómunkásember
Nem is tudom már hol volt, hogy valaki nagyobb összeget tett volna rá ,hogy nem ez lesz a végleges forma.. Bukta

De kár, hogy ilyenkor nem találom ezeket meg..
-
LurkerSheik
senior tag
Manapsag miert nem posztoltok az eventek elott?
Regen emlekszek aznap volt hir h ma mutatjak be a galaxy s3-4-5-t iphone x y z-t, es alatta mar ment a dumalgatas az event kozben a forumon.
Most ezt a telex index stb oldalak elviszik, ok mar napkozben vagy event elott par oraval lehozzak a bemutatot, csak ott a fujolas vagy az imadat van a mobilarenan jobb volt a ‘kozosseg’.
Na de csak elmelkedtem.
Mar megijedtem h jon az airpods pro 3 de igy szerencsere nem kell cserelni meg iden , a sw uppok jok lesznek

a watch jet black szine… szep szep ekszernek, de hasznalni ahogy az iphone 7 idejeben is lehetetlen olugy karcolodik.
a 16 pro bronz szine vagyis Desert titanium szin most nagyon ott van

A keynote meg visszaterhetne az Apple theatrebe, elobe.
igy videorol latvanyosabb lehet de valahogy a varazsa nem olyan es mar a virus se fenyeget…
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- N€T0X|N: Talaria tuning: adj erőt!
- Milyen egeret válasszak?
- Mesterséges intelligencia topik
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Tőzsde és gazdaság
- Melyik tápegységet vegyem?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Ingatlanos topic
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Még egy körre elviszi a Raptor Lake-et az Intel
- További aktív témák...
- Samsung 980 1TB M.2 PCIe NVMe SSD
- MacBook Pro 13" M1 16GB RAM/ 512 GB SSD 27%-os ÁFÁS (0357BE)
- Dell Latitude E6410 i5 M560, Nvidia NVS 3100M 512MB GDDR3, 4Gb RAM, 250GB HDD, jó akku, számla gar
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX7800 XT 16GB videkoártya garanciával hibátlan működéssel
- Sony 4K kamera FDR-AX53 Handycam
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



)



