Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dave93 #28 üzenetére

    Konkrét bizonyítékok nem is lesznek amíg a látogatók ténylegesen nem akarják, hogy tudjunk róluk. Gondolj bele, ha véletlen találnak is idegen járműveket és lényeket, akkor próbálják eltusolni. Egy nagyhatalomnak sem érdeke, hogy kiderüljön mégse nagyhatalom. Gyanítom vannak erre jól képzett brigádok minden nagyobb haderejű államban, "takarítók", akiknek egyetlen dolguk eltüntetni a nyomokat ha tényleg beesik 1-2 idegen. Magam részéről én egyáltalán nem tartom kizártnak más értelmes lények létezését, ugyanúgy arra sincs bizonyíték, hogy ne léteznének, addig meg akár létezhetnek is:) Néha-néha belegondolok milyen kicsi az esélye, hogy egy halott vagy félhalott bolygóból pár milliárd év alatt élő legyen. Elég csak megnézni a levegő összetételét, ha az oxigén pár százalékkal több lenne, akkor akár meg is gyulladhatna egy erősebb napsütésben, legalábbis a volt fizika tanárom ezt mesélte. Az egész bolygó, az összes élet mintha meg lenne tervezve szándékosan és nem véletlenek egybeesése. Egy barátom mesélte, a DNS felépítése 2-es számrendszerű, alátámasztani nem tudom, de nem szokott hülyeségeket beszélni, akit érdekel utánanéz. Mindenesetre valahogy nem tudom elhinni, hogy az egész világegyetemben rajtunk kívül nincs értelmes élet -elég gáz is lenne, mert az emberiség nem az értelemről híres-, lehet mi csak egy kísérlet eredménye vagyunk, az is lehet szándékosan teremtett valaki vagy valami, de persze lehet hogy minden csak véletlen, persze ki tudja azt meghatározni mi az a véletlen:) Ha valaki már olvasta a Bibliát -nem akarok vallási kérdést csinálni az "idegenekből" de ott is túl sok a véletlen-, akkor tudja hogy elég sok történelmi eseményt évszázadokkal hamarabb megírtak. Persze nem szó szerint kell venni azt a könyvet, hanem mint egy kódolt szöveget, legalábbis sztem. Akkor máris más megvilágításba kerül, hogy valaki állítólag 7 nap alatt teremtette ezt a bolygót. Lehet máshol 1 nap 1 milliárd év:) Mindenesetre egy gondolat bennem nagyon megmaradt: " vannak dolgok, amik a ti elméteknek még felfoghatatlanok". Hát bizony, ha hw-nek tekintjük az emberi agyat, akkor lehetnek benne részek amik egyszerűen ki vannak kapcsolva, letiltott SP-okként el lehet képzelni. Az viszont biztos, hogy a tudósok egyetértenek abban, hogy az agyunk legfeljebb 10%-át használjuk ki, egyesek szerint még 5-öt se. Ennek is biztos oka van, egyszer talán meg is tudjuk hogy pontosan mi. Akár vannak idegenek, akár nincsenek, túl sok a véletlen, én meg a magam részéről úgy vagyok vele nem hiszek a véletlenekben :N Persze nem is kajálok be minden trükkfelvételt meg hasonlót amit az internet szül, sajnos ma már ott tartunk, hogy nehéz megkülönböztetni a valódi és az átdolgozott videokat, sokan meg csak hírnevet akarnak meg szerepelni, így ha tényleg vannak is itt látogatók elsikkad a sok kamu között ha véletlen arról lenne kép vagy video :U /lehet így van kitalálva:)/

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák