Hirdetés

Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    Rövid gondolkodás után úgy döntöttem, nyitok itt én is egy topikot amibe néhanapján beleírogathatok, ha úgy érzem túlcsordulnak a fejemben a gondolatok, vagy ha meg akarok osztani valami azzal az olvasóval, aki idetéved.

    Bár ez még jelen pillanatban nem látszik, de elvileg nemsokára egyedi avatarom lesz, így a topiknevet igyekeztem ennek megfelelően kiválasztani, ugyanis amennyibe átmegy a moderátorok elbírálásán, egy gyönyörű főnix lesz a képem:

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • FireKeeper

    nagyúr

    Újabb nap eltelt, és bár még csak most kezdődött a nyár máris egyre fojtogatóbban közeledik az első egyetemi év. Napjaim nagy részét olvasással töltöm, úgy érzem elfecsérelem az időt. A helyi kosárpályát még mindig nem csinálták meg, így marad az unalmas futás... De legalább a barátnővel minden rendben, és azért ez is valami :) Talán ugyan nagyobb figyelmet kéne fordítanom rá, de úgy érzem nem hanyagoltam el túlságosan, és jól bánok vele.
    Ráadásul még a KRESZ-t is kéne tanulnom. Hosszú nyár lesz, remélem lesz erőm mindent végigcsinálni, úgy, hogy ne hullafáradtan érkezzek az egyetemre.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • FireKeeper

    nagyúr

    Ma sikerült nagy nehézségek árán fater összeeszkábált pentium2-esébe életet lehelni, és egy XP-t feltenni rá, így a sok szemét nélkül meglepően gyors a rendszer. Kezdünk nagyon IT család lenni, vagy 4 emberre 3 asztali gép és 2 laptop (bár abból az egyik céges)...

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Aktív témák