Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz rasotamas #47013 üzenetére

    :DDD Szia! Legalább akkor nem Írtam orbitális baromságot ha valakit érdekel a dolog. :D.
    Ez egy h96max x3 android tvbox volt.
    Amin android volt, meg bütyköltem úgy, hogy legyalultam az androidot róla, és egy teljes értékű linuxot tettem rá, kb 4 hónapja ezzel foglalkozok. :D Most ért meg az eredménye. Manjaró linux fut egy olyan panelen amin hivatalosan csak android menne.
    (: ráadásul új Amlogic processzoron.
    Adaptere 5v 2 amper?! kifele a box felé, Szerintem a kijelző felé sem kel sok áram.
    Nem akarok nagy kijelzőt és nem kel hogy érintős legyen, Egy netbook méretű linux gépet szeretnék építeni.
    pl ilyesmi kijelzőnek jó lenne, de csak akkor ha van rajt hdmi csatlakozó meg tápcsatlakozó:

    [link]
    a tuninghoz talán annyi köze van, hogy én fogom megépíteni amiről majd mutatok képeket itt, tuning mint építés átalakítás :). Böngészésre alapdolgokra kiváló lenne. ÉS ha jól tippelem nagyon hosszú lenne az aktív használati idő, mert a panel nem nagy, raspberry méretű, kisfogyasztású, és a kijelző is el lenne, Billentyűhet bluetootról menne, aztán ennyi.
    HA kel szerzek töltés vagy feszültség mérőt is van valami usbés fajta ha jól tudom. ami szabályozható. Most látom hogy tényleg 12V kel a kijelzőnek, hát lóf@sz, kap külön powerbankot :D vagy egy maroknyi tölthtő ceruzaelemet :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák