Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz mpo #23036 üzenetére

    Utánaolvastam kicsit a görögöknek, a súlyos eseteket és a halálozást nagy mértékben visszafogja az átoltottság. Ezen kívül az intenzíveken kezelt emberek 99%-a nincs beoltva:

    "Nem fogjuk ismét lezárni az országot egyesek hozzáállása miatt"– mondta a miniszterelnök, hangsúlyozva, hogy a kórházak intenzív osztályain kezelt páciensek 99 százalékát nem oltották be. [link]

    Azért durva....

    Itt vissza is térhetünk oda, amikről korábban írtam:

    Egy járványban mutatott viselkedés nem lehet magánügy, mivel hatással van másokra és a járványra is.

    Amennyiben ez igaz, akkor fel kellene lépni az oltást tagadókkal szemben. A gazdasági és egészségügyi károkat mindenki elszenvedi, az is, aki elment és beoltatta magát. Ezek meg bohóckodnak tovább és nem oltatnak. No komment.

    Ha ilyen helyzeteket teremt az oltottak/nem oltottak közti különbség, akkor az ország egészségügyi és gazdasági helyzete azt kívánja meg, hogy az oltást fel kell vennie annak is, aki ezt valami miatt nem szeretné (próbáltam finoman fogalmazni). Tehát valamilyen eszközzel rá kellene őket kényszeríteni, hogy felvegyék. Kivéve természetesen azokat, akik egészségügyi problémájuk miatt nem vehetik fel egyiket sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák