Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Lauda #5613 üzenetére

    Átoltottság, részben keleti vakcinákkal, amiről közel sem tudunk annyit, mint a nyugai társaikról, pl. a kínai esetén a hatásfok is kérdéses, mert nincs publikáció, az egyik ország jelent valamilyen számot, a másik egy másik számot, majd most már a gyártó is azt nyilatkozza, megvizsgálja, kell-e harmadi dózis, mivel egyes hírek szerint olyan alacsony a hatásfok, hogy nem volt elég kettő. Szerinted baj, ha a kínaival oltottakat én nem számítóm bele a csoda-statisztikába? Örülök, ha számodra ez az egész egy foci meccs szintjén van ahol csak az számít, ki az első, csak kár, hogy a vírus nem annak alapján fog ölni, hogy a listán ki az első. Ezért írtam, hogy a halálozás számít, elvégre az egész hajcihőnek az lenne az értelme, hogy az emberek életét megvédjük, de az itthon egyelőre eléggé rossz hatásfokkal sikerül! Ez nem politika, ez szakmai kérdés. Ha most egy másik párt lenne hatalmon és az kavarna a kínai vackokkal, akkor pont úgy leírnám ezt a véleményemet.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák