Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Soulfly842 #3453 üzenetére

    "A pfizer az német-amerikai."

    Mást írtam volna?

    Nam magyaráznod kell, hanem hiteles adatokkal alátámasztani az érveidet. Én megtettem, tőled sem várok többet. Mindeféle hipotéziseket sorolsz fel, de az eredeti állítás az volt, hogy az EU saját érdekei miatt direkt hátráltatja a keleti vakcinákat. Ami nem igaz, mivel kína be sem adta a sajátjait engedélyezésre, tehát ez élből nem tartozik ide, az oroszok pedig csak most adták át a teljes dokut 1-2 hete, úgyhogy nem tudom mit várnak, amikor a többi gyártó vakcináját sem engedélyezték 2 hét alatt. Más a felfogás a két világ között. Keleten nem szórakoznak, simán nem várták mg a fázis hármat és elkezdtek oltani, lesz ami lesz alapon. Nyugaton ezzel szemben megvárják, mert törekednek a minél nagyobb biztonságra és megkövetelik a rendes dokumentációt. Én utóbbival értek egyet, mert így is egyre nagyobb az oltásellenesség, ha most becsúszik bármi probléma azért, mert nem jártak el elég alaposan az engedélyezésnél, az nagyon komoly problémát jelenthet még később az oltásokkal szembeni bizalomra nézve...

    Azon lehet vitázni, hogy melyik a helyes út, vitáznak is rajta.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák