Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyogo83

    senior tag

    Oltas tapasztalat(meg egy kis mergelodes :((( )

    3 napja kaptam meg az elso oltast Pfizer-el (38 eves, semmi kronikus betegseg). Azon kivul, hogy masnap fajt a vallam, mintha izomlazam lenne, semmi mas mellekhatas nem volt. Rajtam kivul 7 masik ember kapott, nekik is csak ennyi reakcio volt.

    A duhonges resze az az, hogy nyilvan nem teljesen legalisan kaptuk meg(mar ha lehet ilyet irni, hogy legalis/illegalis). Ismeros haziorvos szolt rendelesi ido vege elott 1 oraval, hogy maradt meg 8 adag, menjunk ha erdekel. Valtozo a mennyiseg, de sokszor marad meg nap vegen vakcina, mert aki aznap sorra kerulne nem megy el. Ilyenkor hivatalosan a fel nem hasznalt vakcina a nap vegen megy a kukaba :(

    Van orvos aki bevallalja, hogy kozeli ismerosoknek szol ilyenkor, de van aki nem, mert nem akar balhet belole, mert meghurcoljak hogy "soron kivul" adott oltast olyannak akinek meg nem lehetne. Volt ra pelda mar, lasd a gyongyosi polgarmester is igy kapta meg.
    Nem ertem miert nem lehet erre kitalalni valami rendszert, hogy aki feliratkozik egy ilyen soron kivuli oltasra, az bevallalja, hogy barmelyik nap ha szolnak neki, akkor 1 oran belul ha odaer, megkapja a fel nem hasznalt vakcinat...

Új hozzászólás Aktív témák