Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PMT

    csendes tag

    válasz Matej #47 üzenetére

    Ez elég furán hangzik így, ahogy leírtad.

    A TC installer tudtommal nem csinál semmi különöset, ami magyarázhatná a hibajelenséget.
    Amennyire tudom az installnál még olyan opció is van, hogy a telepítőcsomagból csak bontsa ki a fájlokat egy könyvtárba és kész, pont mint bármilyen "portable" progi, így is futtatható lesz a TrueCrypt. Állítani nem állít semmit, főleg nem a partíciókban.

    A hibaüzenetet persze jó lett volna megjegyezned és leírnod a postodba.

    Ennyi infó alapján számomra úgy tűník, hogy valami csúnya egybeesés áldozata lehetsz, amit nem a TC installer okozott, csak azzal egyidőben történt, feltéve ha te magad abszolút semmit nem állítgattál a windowban vagy más külső progival, aminek köze lehet a jelenséghez.

    Egyébként nagy valószínűséggel helyre tudod állítani a sérülést adatvesztés nélkül.

    Rengeteg kifinomult szoftver van, ami ilyesmivel foglalkozik. Akár megjavítani szeretnéd a partíciót, hogy mindent ugyanúgy láss, ahogy a hiba előtt, akár a sérült partícióról kiemnteni az adatokat, mindenre tudsz találni programot, szerintem még itt a fórumon is vannak javaslatok.

    szerk.: hmm, csak most vettem észre, hogy a postod 11 napos, szóval amit leírtam, főleg akkor aktuális, ha a barátnőd, még nem ölt meg :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák