Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • encoder

    tag

    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek: céges TW számla nyitásán gondolkodom. Néhány dolgozónak havi
    600 000 - 1 000 000 HUF kimenő munkabér utalás menne a TW számláról és később majd ennek kb. a duplája érkezne be szintén HUF utalás formájában. Az indulásnál kb. 2 mFt-os puffert kéne költséghatékonyan eljuttatnom a céges TW számlára egy hazai céges bankszámlámról. Az összes tranzakcióban kizárólag HUF, a saját nevemen lévő cégek bankszámlái és hazai magánszemélyek (az alkalmazottak) vennének csak részt. Semmi sunnyogás nincs a történetben, csak pofátlanul soknak tartom a hazai bankköltségeket, ezért nézegetem a lehetséges alternatívákat...

    Amúgy NAV-os bejövő utalást lehet kérni másodlagos külföldi bankszámlára (céges TW)? Azt tudom, hogy elsődlegesnek hazai bankszámlát kell nyitni, de lehet kérni NAV-os átvezetést a másodlagosra TW számlára is? Természetesen a TW bankszámlát bejelenteném a NAV felé is.

    Magánszemélyként van Revolut és TW fiókom is. Egyelőre csak a Revolutot használom külföldi vásárlásokra és a havi 75eFt-os ingyenes pénzfelvételre, de ezeket is hadra tudom fogni, ha szükséges. Minden ötletet és véleményt szívesen fogadok. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák