Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    Sziasztok!

    Vásároltam egy Mini Real-Time Spy GSM GPS GPRS Tracker Tracking Device TK102 eszközt az eBay-en. [link]

    Arra szántam, hogy a kocsiba betéve nyomon követhetem az útját, ha netán valaki úgy gondolná, hogy az engedélyem nélkül megy vele kocsikázni. :)

    Már az árából tudhattam volna, hogy egy klónról lehet szó, de nem figyeltem rá. Megjött az eszköz, és csak akkor derült ki, hogy nem minden funkciót tud, ami a leírásban szerepel. Bár így is jól használható, de azért az lenne az igazi, ha azt a rengeteg jó funkciót tudná, ami a maual-ban található.

    Ezek után csak rendeltem egy eredeti Xexun TK102-2 gépet, ami vár valóban mindent tud. [link]

    A topik címében szándékosan nem neveztem meg a Xexun céget, mert ha rajtam kívül más is vett ilyen eszközt, akkor szinte biztos, hogy az is egy klón lesz.

    Szóval ha valakit érdekel a téma, akkor beszéljük meg. Az utóbbi napokban végig olvastam a GpsPassion ide vonatkozó topikjának mind a 175 oldalát, és rengeted hasznos infót találtam. [link]

Új hozzászólás Aktív témák