Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Sajnos régen jártam erre.
    A helyzet a következő. Vasárnap egész nap aludtam. Illetve délelőtt beszéltünk Életemmel. Teljesen feldobott az álomkórból. Én már jöttem volna hozzá reggel is de ágyba parancsolt. Mivel éjjel dolgoztam így munka után szerettem volna Vele lenni de nem engedte. Megbeszéltünk egy időpontot hogy akkor várni fog rám. Ez így is lett. Az álom hamar elszállt belőlem. Nagyon boldog voltam hogy együtt lehettünk. Úgy érzem egy nagyon jó kis beszélgetés volt. 1 órát tudtunk beszélni mert fáradt volt. Megbeszéltük hogy mindenki teszi a dolgát és egy óra múlva ismét beszélgetünk. Na ez nem jött össze. A köszönésig jutottunk és megzavartak minket. Mivel este újra dolgoznom kellett így visszafeküdtem még aludni. Egész nap aludtam. Az étvágyam nagyon lecsökkent. Illetve átalakult. Este eszek egy keveset majd legközelebb munka után vagy ha itthon vagyok akkor ébredés után megveszek a hamiért. Ilyenkor általában édességet falok. Majd legközelebb 2 óra fele kezdek éhes lenni. Után amegint csak este... Picit felborult az étkezési szokásom. De legalább nem fogyok. :)
    Tegnap délelőtt szintén aludtam de utána itthon volt a gyerek. Vele is aludtam egy keveset. De valahogy ez a pár óra alvás még rosszabbat tett. Lefekvésig álomkórban szenvedtem. És most jön a lényeg!
    Ma randiztunk!!! Kivételesen előre tudtuk. És azt is tudtuk hogy hármas randi lesz. Életem nagyon örült ennek. Jó volt látni és érezni hogy örül. Sajnos most picinyami nem volt annyira engedékeny. Vagy csak nő már és nem szereti ha fiúk puszilgatják. :D Gyakorlatilag a randi végén engedte meg Életemnek hogy megölelje. Amikor odaértünk picinyami már várta. Én is. :B És amint meglátta nagyon örült neki. Széles mosollyal jelezte hogy várt rá. Volt egy szomorú dolog is. Életem beteg egy picikét és zavarban voltam hogy mit szabad és mit nem. Természetesen "vitatkoztunk" hogy most aggódhatok e érte vagy sem. És hogy mennyire súlyos az állapota. Szerintem egy nagyon aranyos vita alakult ki közöttünk. Arra már nem emlékszem hogy ki került ki győztesként. Ölelésben és apró csókokba folytottuk a vitát. :) Picinyami aranyos volt. Volt amikor nem tűrte hogy nem figyelünk rá. Egy-egy csóknál közölte hogy fúúúj. Jót nevettünk. Volt meseolvasás is. Közösen meséltünk Életemmel neki. De volt hogy nem figyelt és akkor egymásnak meséltünk. Picit bánom hogy nem tudtam 100%-ig Rá figyelni. De picinyami mellett ez lehetetlen. Ez nem panaszkodás mert csodálatos volt a randi! Az elejétől a végéig. Voltak gyengéd pillanatok is. A meghittség most hiányzott. Ahhoz arra van szükségünk hogy ketten legyünk. Készültek képek is. De csak egy ami igazán jó. A többin picinyami nem látszódik és vannak képek amiket ő csinált. Ott gyakorlatilag csak a szánk látszik. :) Szerintem aranyos amikor egy gyerek próbál fotózni.
    Amit nagyon sajnálok még az az hogy keveset tudtunk beszélgetni is. Néha adódott alkalmunk de hamar félbeszakadt. Ez a randi most többnyire picinyamiról szólt. Nagyon édes volt mert amikor látta rajtunk hogy közelségre vágyunk akkor elfoglalta magát és csendben játszott. Nagyon hálás voltam ezért neki. Életemmel jót huncutkodtak. Harapdálta a fenekét és csikizte. Picinyami meg élvezte. Nagyon édesek voltak együtt. Jó volt nézni őket. Amikor mesét olvastunk neki közösen olyanok voltunk mint egy igazi család. Nekünk ilyen életünk lenne. Közösen játszanánk vele.
    Boldogok voltunk ma és szerelmesek. Végig ott volt bennünk ez a csodálatos érzés. A búcsúzás is nagyon csodás volt. Elkísértük az autóhoz és integettünk neki. Közösen megöleltük egymást. Csodálatos volt Vele!

    Ez egy szép nap volt nekünk.
    Nektek is legyen szép napotok!

Aktív témák