Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Ma csodálatosan indult a napom. Végre beszélhettünk!!! :K
    Én tegnap este addig nyomogattam a telefonom amíg sikerült elfogadható megoldást találnom arra hogy egy halk ébresztőt beállítsak. De valahogy mégsem hagyott nyugodni a gondolat és attól féltem mégis felébred rá a család. Nagyon sokára tudtam csak elaludni és 3 órakor pedig már ébren voltam. Nem mertem visszaaludni mert nem akartam hogy elaludjak és a telefont se halljam meg. Így ébren vártam azt az időpontot amikor úgy gondoltam most már kimehetek és hamarosan végre szólhatok Életemhez. Picit várnom kellett rá de megérte. Mindig megéri várni RÁ. Kb. úgy izgultam mint az első beszélgetésünkkor. Elképesztő izgatottság költözött belém. Szinte gyermeki izgatottságban beszéltem hozzá és én is hallgattam ŐT. Picit nehézkesen indult részemről mert fel kellett oldódnom. Megbeszéltük hogy a telefonon beszélgetésre kicsit edzeni kellene mert nagyon jó volt egymás hangját hallani ennyi egymás nélkül töltött idő után. Majd gyakoroljuk.
    A ma reggeli beszélgetésnek köszönhetően az egész napom boldog lett. Annak ellenére hogy iszonyatosan fáradt voltam és nem pihenhettem mégis a lelkem tele volt energiával. Sajnos ma nagyon kevés üzit tudtam neki írni. Reggel sokáig vártam az üzijét de végre megérkezett. Ha nem beszéltünk volna reggel akkor biztos aggódtam volna már hogy lehet nem is szeret már. :) De erről szó sem volt! A reggelünk nagyon szerelmesre sikerült. Volt benne minden. Szerelem, vidámság, meghatottság, izgalom és persze szex is. Csodálatos volt Vele! Nagyon hiányzott már és mindketten igazi gyönyört éltünk át most. :B
    Elmesélt egy történetet aminek az eleje nagyon megható volt. Az elképzelt első ölelésről szólt amit szeretnék Vele átélni. Úgy ahogy elmondta. De ahogy magunkat ismerem nem bírnánk ki hogy nem esünk egymás karjába az első pillanatban.
    Ma felvetett nekem egy kérdést hogy mit szólnék egy hét eleji randihoz?. Mit szólnék? Örömmel állok elébe. Hiányzik nekem és szeretnék Vele lenni újra. Részletet nem tudok de azt hiszem ez számít a legkevésbé. Ha csak 5 percről lenne is szó repülnék hozzá. Nagyon nagyon hiányzik az ölelése. Ő maga nagyon hiányzik! Remélem hamarosan újra beszélhetünk és újra elmerülhetünk az érzelmeinkben.

    Szép álmokat!

Aktív témák